اقدام ب بارداری و گرمی دست و پا

سلام .من تو.اقدامم 19این ماه وقت پریودمه .ولی چند روزه ک زیر دلم درد میکنه سینه هامم درد میکنه و نوک سینه هام تیره تر شده کف دستمو و کف پام حرارتش زیاد شده.میشه گفت ک آیا باردارم این ماه یا نه :cry:

1 Likes

سلام عزیزم
نمیشه گفت باردار هستید یا نه چون بارداری علامت به خصوصی نداره
صبر کنید اگر موعدتون رسید و پریود نشدین آزمایش خون بدید اگر دوست داشتید از بی بی چک استفاده کنید باید صبر کنید تا یک هفته از موعدتون بگذره
انشالا که باردارید

4 Likes

ممنون … مرسی ک جواب دادید . ان شاءالله :see_no_evil:

2 Likes

منم به یه سری علائم دل خوش کردم،جمعه موعدمع ببینم خدا چی میخواد

ان شاءالله ک بارداریت مثبت بشه … منم پنج روز دیگه معلوم میشه … تو نت ک میزنم حالاتم خیلی شبیه بارداریه …مخصوصا تیر کشیدن زیر دلم و تیره شدنه سینه هام … راستی ب چسبیدن مژها اعتقاد داری …مامانم میگه زنه باردار مژهاش میچسبه بهم

2 Likes

ممنون گلم همچنین برا شما
میگن نباید زیاد دلخوش این علائم بشیم،چون اگه یه وقت نباشیم بدجوری ضدحاله:cry:اره علائمت خیلی میخوره ان شاالله که باردار باشی

مژه هارو نشنیدم تا حالا:thinking:

1 Likes

همون دیگه.وقتی بی بی چک منفی میشه و بعد پریود میشیم خیلی اذیت میشم… نمیدونم ما تُرکیم… تا الان چندباری شنیدم در مورد مژه

1 Likes

بنظرم برا هرکسی یه جوریه این حرفا
زیاد پیگیر مژه ایناها نباش
مامان منم میگن اگه باردار باشی نبض نافت نمیزنه

درسته .خخخخخخخخخخ . اتفاقا چند روز پیش معده درد داشتم داداشم ماساژ میداد گفت نبض نافت چ تند میزنه:joy::joy::joy::joy::joy::joy: اون موقع چند روز بود ک از تخمک گذاریم گذشته بود…بعد من همیشه سه چهار روزی درد تخمک گذاری دارم .ایندفعه بعد اون سونو ک لوله هامو بازکرد و نزدیکی داشتم تو اولین روز دردش تموم شد . نمیدونم اسپرم رسیده بوده یا نه

1 Likes

راستی بهار چند سالته ساکن کجایی …دکتر میری …

بزار موعدت برسه از الان پیگیر نشو
هر چن ما زنا کنجکاویم :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

تحمل کردنش سخته …چون ی سقط داشتم و بعد یه سال اقدام کردم و چند ماه از اقدامم میگذره و منتظر بچم

2 Likes

ان شاالله که اسپرم به مقصدش رسیده و دردشو خفه کرده:joy::joy:

۲۱سالمه
مشهدم
نه دکتر نمیرم،ینی میرم برا عفونت و اینا ولی خب اینکه تحت نظر باشم نه نیستم
ان شاالله باردار شدم میرم تحت نظر:sunglasses:

خدا از زبونت بشنوه

1 Likes

خب سنت هم زیاد نی …کلی هم وقت داری …پیش امام رضا هم ک هستی خیالت راحت ک نی نی دار میشی … من چون یه سقط داشتم الان تحت نظر دکترم.30سالمه ساکن تهران . هر وقت حرم رفتی منم دعا کن

اره اونکه خیالم راحته خواهر اصن محاله صدا بزنی و‌جوابتو ندن
ان شاالله رفتم دهات میکنم
منم سقط داشتم:cry:یک سال پیش
این ماه اولین ماهه که اقدام میکنم

1 Likes

فدات عزیزم . پس ان شاءالله خبر بارداریمون همینجا :yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum::yum: deldadeh_369اینستامه اگه اینجا پاک شد

2 Likes

باشه عزیزم منتظرم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

اخی عزیزم انشالله هر چه زودتر دامنت سبز شه عزیزم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.