اقدام به حاملگی

من تنبلی تخمدان دارم میخوام باردار بشم باید چیکار کنم؟

به نام خدا
باید توکل کنی
و تحت نظر پزشک دارو مصرف کنی

2 Likes

بدون مصرفدارو نمیشه؟

مشکلی با دارو داری؟ چرا میشه اما باید حوصله داشته باشی و نگی وای این ماهم نشد
شش ماه اقدام کن اگه نشد برو پیش دکتر دارو مصرف کن

عزیزم چون تنبلی داری بهتر زیر نظر دکتر باشی چون اکثر دوستانی که تنبلی تخمدان دارن تخمک به سایز مناسب نمیرسه واسه بارور شدن دارو میدن تخمدان تحریک میشه و سایز فولیکول بزرگ میشه چون فولیکول زیر 14مناسب نیست واسه باروری
حتی بعضی از دارو ها جواب نمیده دکتر باید دارو عوض کنه که تخمدان به دارو واکنش نشون بده و جوابگو باشه برای بیمار

1 Likes

بدون دارو مگه با دارو های گیاهی مثل عرق رازیانه و حلوا گرم اینا خودتون تقویت کنید ان شاءالله که زیاد چشم انتظار نمونید و زود جواب بگیری عزیزم

عزیزم حتما باید زیر نظر پزشک پلی کیستیک رو با دارو کنترل کنید تا انشالا باردار بشید
اگر اضافه وزن دارید حتما باید وزن تون رو کم کنید چون خیلی موثره
ورزش منظم انجام بدید و تغذیه سالم داشته باشید
اگر قاعدگی تون نامنظمه برای پیدا کردن بازه تخمک گذاری تون باید سونوگرافی انجام بدید
پس در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید تا آزمایش ها و سونوگرافی های لازم رو براتون بنویسن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.