اقدام به باردار شدن

با یک بار نزدیکی برای بارداری کافیه. بعداز ریخته شدن منی در واژن بازهم در روز بعد هم احتیاج به تکرارش هست؟

عزیزم برای افزایش شانس بارداری شما باید بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و در اون روزها به صورت یک روز درمیون نزدیکی داشته باشید. اگر هر روز نزدیکی انجام بشه اسپرم ضعیف میشه و احتمال بارداری کم میشه

من دیروز باید اخرین روز تخمک گذاریم بوده باشه که دیروز نزدیکی داشتم و ۲۶ هم تاریخ پریودمه. میخوام بدونم که فردا اکه باز عمل نزدیکی انجام بده فایده داره چون تخمک گذاری احتمالا دوره اش تموم شده باشه

هر چی از روز تخمک گذاری دور میشید احتمال بارداری کم تر میشه عزیزم.

یعنی بگذارم برای ماه اینده اقدام کنم

باتوجه به شرایطی که داشتم من کی باید تست بگیرم ببینم باردار هستم یا نه

باتوجه به شرایطی که داشتم من کی باید تست بگیرم ببینم باردار هستم یا

باتوجه به شرایطی که داشتم من کی باید تست بگیرم ببینم باردار هستم یا نه؟؟

باید بذاری ازموعود پریودیت چندروز بگذره

من دیروز باید اخرین روز تخمک گذاریم بوده باشه که دیروز نزدیکی داشتم و ۲۶ هم تاریخ پریودمه. میخوام بدونم که فردا اکه باز عمل نزدیکی انجام بده فایده داره چون تخمک گذاری احتمالا دوره اش تموم شده باشه

من دیروز باید اخرین روز تخمک گذاریم بوده باشه که دیروز نزدیکی داشتم و ۲۶ هم تاریخ پریودمه. میخوام بدونم که فردا اکه باز عمل نزدیکی انجام بده فایده داره چون تخمک گذاری احتمالا دوره اش تموم شده باشه!!

بیشترتوتخم گذاری شانس باردارشدن هست شماانجام بده باردارنشدی ماه بعدانشالله

ممنون از شما

عزیزم عذرخواهی می کنم من دیر جواب دادم برق نداشتیم متاسفانه
شما می تونید نزدیکی داشته باشید اما خب احتمال بارداری الان خیلی کمه. باید تا موعدتون صبر کنید اگر پریود نشدید آزمایش بدید یا یک هفته بعد از موعد از بی بی چک استفاده کنید.

سلام خوبید. ایا پماد کلوتریمازول اسپرم کشنده است؟ بعداز ریختن منی در واژن ایا میشه از پماد استفاده کرد؟

سلام عزیزم
اون طرف پاسخ دادم بهتون عزیزم، باید اجازه بدید درمان تموم بشه بعد اقدام کنید برای بارداری

چون دیگه اخرهای پمادم بود دیروز برای بارداری اقدام کردم که ۵ ساعت بعدش از پماد استفاده کردم. همسرم میگه که شاید این پماد واسه اسپرم داخل واژن ضرر داشته باشه

واکسن هپاتیت حتما باید قبل از بارداری زده بشه

عزیزم این مقاله رو مطالعه کنید لطفا
https://mag.farzand.net/article/50906/واکسیناسیون-در-دوران-بارداری/

سلام. من چهارشب پیش نزدیکی داشتم وطبق عادت ماهیانه ام باید 26 ماه پریود میشدم. ولی ۲۱ لکه بینی دارم. ایا من پریود شدم یا بخاطر عمل نزدیکی که داشتم؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.