اقدام به بارداری یک هفته مونده به قاعدگی

آیا یک هفته مونده به قائدگی اگه اقدام کنم احتمال بارداری هست؟

احتمالش ضعیفه

فک نکنم

چرا؟من شوهرم کارش طوریه که اون روز تخمک گذاری ماموریته

چون تخمک فقط ی روز زندس

پس چرا خیلیها همینطوری اقدام میکنن باردارمیشن.مگه زمان قدیم اصلا به این چیزها توجه میکردند:yum::blush::wink:

کلی رابطه داشتن یکیش می گرفته هر چند الان مشکل ناباروری زیاد شده ولی بستگی داره به اینکه روز تخمک‌گذاریتون کی باشه. شایدم بشه من گفتم احتمالش ضعیفه اما نگفتم صفره

زمان قدیم هرشب هرشب بود :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

عجب!!!:joy::grin::grinning:

1 Likes

هر موقع جز دوران پری شما اقدامتو بکن به بچه ام فک نکن. منک از بعد پری تا شب پری ماه بعد اقدام داشتم. ولی سعی کن روز 13.14 سیکلتو از دست ندی. انشالله زود نتیجه بگیری

2 Likes

قدیما اسپرم ها قوی تر بودن بیشتر زنده می موندن احتمالا :wink::smile:

2 Likes

مال من همون شبی که اقدام داشتیم گرفت هر شبم نبود تخمک زنده میمونه ولی اسپرم زنده نمی مونه

عزیزم برعکس گفتین اسپرم تا سه الی چهار روز زنده میمونه در محیط واژن و رحم ولی تخمک بعد از 24 ساعت تا 36 ساعتاز ازاد شدن از بین میره اگر اسپرم بهش نرسه

1 Likes

شما اگر در همون ماه که باردار شدین یک بار نزدیکی داشتین احتمال زیاد در بازه تخمک گذاریتون بوده

۲ روز قبل پریودم بود

الان چندماهه باردارین؟

پس چرا تو کتاب سوم دبیرستان نوشته تخمک زنده می مونه

پرنسس جان شما چندماهه باردارین؟

والا ما تاجایی که خوندیم و شنیدیم اینو نوشته و خود دکترا هم میگن حالا شاید استثنا هم باشه بستگی به طول دوره پریودی و شرایط محیطی هم داره که تخمک کی ازاد بشه

1 Likes

تو کتاب نوشته اشتباه نکنم تا 48 ساعت زنده میمونه یعنی دوروز ننوشته تا یک هفته زنده میمونه
ولی اسپرم سه تا الی 4 روز زنده میمونه مگر اینکه در هوای ازاد باشه که فورا از بین میره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.