اقدام به بارداری و پریود

سلام. هفته پیش پریودم تموم شد و اقدام به بارداری کردم الان بعده یکهفته دوباره پریود شدم. بعد از اقدام دل درد داشتم😢

سلام عزیزم
بهتره به پزشک تون مراجعه کنید تا علت خونریزی مشخص بشه. احتمال داره اون درد بعد از نزدیکی به خاطر عفونت باشه. باید از نزدیک معاینه بشید عزیزم

تو دوران اقدام این چیزا خیلی پیش میاد عزیزم .میگن رحم داره خودشو آماده میکنه .منم همینطور شدم تو دو دوره اول اقدام خیلی زود پری اومد و دفعه بعدش دیر کرد و دفعه ی بعدش باردار شدم عزیزم.

2 Likes

مارال جان درسته در زمان اقدام نظم قاعدگی به هم می خوره اما یک هفته بعد از اتمام پریود یکم غیر طبیعیه عزیزم

دوماه پیش تست پاپ اسمیر دادم همه چی نرمال بود عفونت هم نداشتم و فولیک اسید هم مصرف کردم

آره خوب مال من یکم بیشتر زمان برد نزدیک دو هفته شد ولی دو هفته نشد

عزیزم ممکنه تو این دو ماه عفونت گرفته باشید، بهتره مراجعه کنید

ممنونم😭

1 Likes

ء ناراحتی نداره که عزیزم میری دکتر دلیلشو میفهمی ان شاءالله که چیزی نیست

1 Likes

بله حق با شماس …ناراحتی بخاطره دل درده اعصابم بهم ریخته

سابقه ی کیست نداشتی قبلا ؟

کیست ندارم ولی دوسال پیش یعنی قبل از اینکه ازدواج کنم سونو دادم فیبروم های خیلی کوچیک داشتم که دکترم گفت چیزی نیست و دارو هم ندادن

پس به دکترت بگو که حتما بهت سونوگرافی بده عزیزم .اینطوری بهتره و خیالتم راحت میشه

از راهنماییتون ممنونم❤️

واسه دل درد هم دم کرده آویشن عالیه .من اون موقع ها و پریود میشدم خیلی دل درد داشتم مامانم آدیشن دم میکرد همراه با نبات میخوردم خیلی تاثیر داشت .

1 Likes

بله عزیزم منم میخورم بابونه هم خیلی آروم میکنه با چهارزیره

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.