اقدام به بارداری سریع

سلام میشه بگیدزمان قاعدگی چی بخوریم که زودبارداربشیم

سلام من اگه درست یادم باشه میگفتن عرق رازیانه خیلی تاثیر داره واسه تخمدان و فعالیتش قبل پری و دو سه روز اول پری

الان من دوروزمه الان میشه بخورم؟

عزیزم نظربده کمکم کن

کار به خوردن خودت نداره اگه عادت ماهیانه ات منظم و مرتب سر برج تا برج میشی برو دکتر واسه اش بگو واسه بگو واسه زود باردارشدن دارو بهت میده من مثل تو بودم ولی رفتم پیش دکتر بهش گفتم لتراکس بهم داد سر برج بعدشم باردار شدم خداروشکر چیزهایی الکی نخور که رحم یا تخمدانت تنبل بشه تنها راه ات دکتر همین

3 Likes

آره عزیزم دکتر بهترین گزینس

1 Likes

ممنون ازراهنماییتون،من اون ماه چهارم پری شدم این ماه ششم
یعنی نامنظمه؟

اره عزیز عادت نامنظم باید عادت منظم بشه زیر نظر متخصص زنان مگه نیستی اگه نیستی برو دارو بهت میده ان شاءالله اول عادت منظم میشه بعدشم خیلی زود باردار میشی

1 Likes

نه عزیزم نیستم

ازبیمارستان ومطب واینجورچیزاحالم بهم میخوره

خاطرات بدی دارم

حذف شدپیامت

برو عزیزم بخاطره کوچلویی خودت هم شد برو خاطرات تلخ بد بریز بیرون گلم به فکر این که یه کوچولویی بیاد تو وجودت که از گوشت استخون نفس خودت باشه با نفس تو اون نفس می کشه باش فکرچیرهایی خوب خوب باش برو زیر نظر متخصص زنان ان شاءالله که همه چیز درست میشه خیلی زود مثل بقیه ابجی ها خبر خوش بارداری تون بشنوویم خوشحال بشیم

1 Likes

مرسی عزیزممم انشاالله

منم مثل تو بودم ولی بخاطره بچه همه چیرو به جون دل پذیرفتم توکلم بخدا بود تو همه کار

1 Likes

بچه ها عرق کاسنی یا رازیانه تو پریودی میشه خورد؟

انشاالله خداهمیشه پشت وپناهتون باشه

ممنون عزیزم ازخدا میخواهم که خیلی زود دامنه ات سبز کنه که مزه مادرشدن با دل جون حس کنی گلم همه واسه شما وهم اونایی که ندارن بچه خیلی زودخدا دامنه هم تون سبز کن منتظر خبرخوش تک به تک هستیم گلم

مرسی فداتبشم آجی

آرزو جون یکی دو روز زودتر یا دیرتر شدن پريودي طبیعی هست شما منظم هست پريودت ولي برا بارداري زیر نظر متخصص زنان باشی بهتره گلم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.