اقدام به بارداری سایز فولیکول

سلام مامای مهربون…من این ماه برای اولین بار خواستم اقدام کنم به بارداری هیچ استرسی نداشتم ولی با اینکه همیشه پریودی منظمی داشتم این ماه ده روز عقب انداختم و آمپول پروژسترون زدم که پریود شدم همیشه پزیودیم ده روزه بود این ماه ۵ روزه تموم شد البته سخت سرما خوردم پنجمین روز که آمپول پنی سیسلین زدم پریودیم قطع شد من روز شماری میکردم بشه ۱۲ سیکل برم سونو برای سایز فولیکول دیروز که رفتم دیدم فولیکول هام خیلی سایزشون کمه ۱۲ تا داشتم یکیش سایز ۱۱ بقیه بین ۴ تا ۸…خیلی نگران شدم به دکتر گفتم به دارو و آمپول انتی بیوتیک که زدم ربط داره گفتن نه…دلداریم بدین

تو اقدام طبیعی هست عقب وجلو شدنش،اگه آزمایشات قبل بارداری نرفتی برو،به نظرم تنبلی تخمدان داری حتما پیش متخصص زنان برو،دلداری دادن یعنی چی؟ :joy:درمان کن،نگرانم نشو

1 Likes

سلام عزیزم
ربطی به آنتی بیوتیک نداره، بهتره به پزشک مراجعه کنید و آزمایش های لازم رو انجام بدید اگر پلی کیستیک داشته باشید باید دارو مصرف کنید، اگر قاعدگی تون منظمه بعیده که تنبلی تخمدان داشته باشید. سیکل تون چند روزه هست؟

2 Likes

منم منظمه نیلوفر جون ولی تنبلی خفیف دارم

3 Likes

بله عزیزم ممنون از توضیح تون :rose:

1 Likes

منم منظمم ولی تنبلی دارم …
تنبلی تخمدان نسل جدیدی از خودش رو کرده :rofl:

2 Likes

عزیزم اگه مشکل خاصی نداری ا یه سری قرص تقویت تخمدان سریع فولیکولات بزرگ میشه نگران نباش

2 Likes

سیکلم هر ماه بطور منظم ۳۱ روزه بود ولی این ماه حدود ۳۸ روز شد …تمام آزمایشات دادم هیج مشکلی نداشتم

نیوشا جان همه آزمایشات دادم هیچ مشکلی نداشتم

1 Likes

ممنونم از دلداریت مهربون

خانم حکیمی تو رو خدا جواب بدین اخه هر جی کیت تخمکگذاری هم میزارم که روز تخم گڊاریم مشخص بشه الان که روز ۱۵هم پریودیم هست باز منفی بود

اگر قاعدگی تون 31 روزه باشه تقریبا تخمک گذاری تون روز 17 سیکل میشه حالا ممکنه دو سه روز زودتر یا دیرتر انجام بشه

ی سوال خانم حکیمی
ممکنه ی ماه فولیکول غالب داشته باشیم ولی ماههای بعد نه و برعکسش؟یا کلا میشه ی ماه بریم سونو مشکلی نداشته باشیم ولی ماه بعدش دچار مشکل بشیم یا دیواره یا فولیکول یاهرچی ناقص باشه؟
و مایع هموژن چیه اگه داشته باشیم به چه معنیه؟؟
والبته پیشاپیش ممنون از صبوری و پاسخگوییتون:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

دوست عزیز من ماه قبل فولی ۱۱ داشتم و این ماه ۲۳ .هر ماه فرق میکنه

پس خداکنه این ماه حامله بشم

1 Likes

توکل بر خدا

1 Likes

بله عزیزم هر چیزی ممکنه پیش بیاد چون بدن ما هر لحظه در حال تغییره
مایع هموژن دقیق نمی دونم چیه ولی احتمال داره فیبروم یا کیستی چیزی داشته باشید که دیده شده. (بازم میگم نمیدونم عزیزم)

خواهش می کنم عزیزم
عذرخواهی می کنم دیر جواب دادم

ممنون خانم حکیمی عزیز:rose::innocent::rose:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.