اقدام به بارداری در ایام شهادت

سلام دوستان خوبم یه سوال…من بازه تخمک گذاریم از 17 ابان هست که متاسفانه مصادف شده با شهادت…نمیدونم برای بارداری اقدام کنم یانه؟کسی میدونه از نظر شرعی ایرادی هست یا خیر؟

از نظر شرعی هیچ ایرادی نداره
فقط به خاطر حرمت شهادت میگن این کارو نکنید بهتره

3 Likes

ممنون عزیزم…اخه توی بعضی روایات خوندم مثلا اگر فلان روز نطفه منعقد بشه بچه مثلا 6 انگشتی میشه یا عاقبت نیکی نداره…میخوام کسی با اطمینان راهنمایی کنه

شش انگشتی شدن واسه عید قربانه

2 Likes

عزیزم از روز ۱۵ این ماه تا۱۷ام قمر در عقرب هست
من چون خودم تو اقدام هستم همه این چیزا رو چک کردم.از۱۸ ام یعنی شب شنبه میتونی اقدام داشته باشی
البته این شبا حرام نیست.فقط مکروهه

1 Likes

البته ۱۷ ام و ۱۸ ام هم میشه شب آخر و اول ماه باز مکروهه.شما۱۹ ام به بعد اقدام داشته باش
منم سه چهار ماهه فرصتا رو بخاطر همین چیزا از دست میدم.چون دوست دارم همه چیز رو رعایت کنم

1 Likes

اناهید جان ممنوم از راهنماییت…منم دوس دارم همه مسائل شرعی را تا جایی که میتونم رعایت کنم…عزیزم از کجا متوجه شدید قمر در عقرب هست؟تاریخایی که گفتید مربوط به ابان ماه هست یا ماه قمری؟!

1 Likes

مربوط به آبان هست

عزیزم میتونی فردا یاداوری کنی برات چیزی یفرستم پی وی،خصوصی؟؟الان تودسترسم نیست

سلام عزیزم…چشم…خیلی لطف میکنید…اتفاقا من سوال مطرح کردم منتظر بودم شما راهنمایی کنید

1 Likes

سلام به روی ماهت گلم کدوم سوال فدات شم ببخشید من از وقتی اومدم تهران اونقدر سرم شلوغ شده کمتر میام مامی گپ . هرسوالی داشتی اگر فکرمیکنی منم میتونم راهنماییت کنم منشی بذار فدات شم که متوجه شم اخه من چتارو وقت نمیکنم بخونم

سلام مجدد…عزیزم منظورم همین سوال بود که توی ایام شهادت اگر برای بارداری اقدام کنم از نظر شرعی مشکلی هست یا نه؟اینکه گفتید منشی بذارم یعنی چی؟

1 Likes

عزیزم الان برات میفرستم پی وی. اینجا عقایدا متفاوته میترسم ترور شم :wink:

سلام منم میخوام خوب اینجا بفرسین:cry:

ببخشید عزیزم اینجا نمیتونم چون یبار درموردش صحبت کردم اوناایی که اعتقاد نداشتن ترورم کردن

1 Likes

عزیزم…شما عشقی خواهر جان…من هم خودم به شدت اعتقاد دارم هم به عقاید شما احترام میذارم…ممنون دوست خوبم

2 Likes

فدات بشم خوشکلم شما لطف دارید :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

پس کجا میتونین بفرستین اخه منم دنبالش بودم پیدا نکردم

منم میخوام بذار ببینیم

سلام خوبی چه خبرا؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.