اقدام به بارداری با پریودی نامنظم

سلام دوستان من 24سالمه میخوام اقدام بارداری کنم رفتم دکتر تنبلی تخمدان ضعیف دارم
ولی پارسال اقدام ب بارداری کردم فورا با بار اول گرفت چون بچم کم خونی داشت سقط کردم و کورتاژ این ماه اقدام کردم ولی نگرفت از روز ۱۲ پریودی
این ماه دوازدهم پریود شدم کی اقدام کنم ک بگیره؟ پریودیهام نامنظمه دوره هام ۳۳ روز هم میرسه

سلام عزیزم
شما باید به پزشک مراجعه کنید، بعد از انجام آزمایش های مختلف، زیر نظر پزشک برای تنبلی تخمدان دارو مصرف کنید.
با استفاده از ماشین حساب زیر می تونید بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و در اون بازه حتما نزدیکی به صورت یک شب در میان داشته باشید. ورزش منظم و تغذیه سالم به باروری کمک میکنه و از همه مهم تر نباید استرس داشته باشید. انشالا به زودی نتیجه می گیرید.
ماشین حساب تخمک گذاری :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

شما تا یک سال فرصت دارید به صورت طبیعی باردار بشید، نگران نباشید چون در هر ماه احتمال بارداری فقط 25 درصده

ممنونم از راهنماییتون

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.