اقدام به بارداری😉

سلام دوستان بیاید درباره اقدام بارداری میحرفیم

1 Likes

سلام عزیز.من که جمعه باید برم سونو انشاءالله یکشنبه احتمالا اقدامم باشه:muscle::muscle::muscle::muscle:

1 Likes

سلام خوبی عزیزم با شوهرت آشتی کردی؟

2 Likes

اگه بامنی آره گلم:heart::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

1 Likes

الهی شکر الهی همیشه شاد باشین امروز حرم بودم خیلی دعات کردم

1 Likes

منم شوهرم این روزا خیلی رو اعصابمه

1 Likes

فدات شم.خوش به سعادتت.توروخدا دعا کن این ماه اقدام میکنم دیگه بگیره خسته شدم.دعا کن یه مسر خوشگل خدا بهم بده.نذر کردم بیارمش حرم امام رضا تو حرمش چاردست وپا بره:sob::sob::sob::sob::sob:

4 Likes

ای ور بیفتن این مردا که نمیزارن ما یه نفس راحت بکشیم.شوهر تو کرم چی میریزه خواهرجان؟

1 Likes

انشا الله خدا بهت یه پسر ناز بده بیاریش حرم

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

نمیدونم یه ماه هست حس میکنم باهام سرد گفتم پول نمیده در عوضش با دخترا خوب چت میکنه ابراز عشق میکنه میگه بیاین صیغه شیم بهشون پول میده منم بچه ندارم ۱۰ ساله ازدواج کردم خیلی حالم بده

2 Likes

:heart_eyes::kissing_heart::kissing::kissing_smiling_eyes::kissing_closed_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

راس میگی؟!:fearful::fearful::fearful::fearful::fearful:وای خدایا بعدتو میدونی وهیچ کاری نمیکنی؟

1 Likes

توازکجا فهمیدی اینکارارو میکنه؟مچشو گرفتی؟

1 Likes

من تو گوشیش میبینم

1 Likes

دیشب رفتم باهم باشیم اما به من میگه میلی ندارم صبح باشدم تو گوشیش دیدم با دختر چت سکسی کرده بود

1 Likes

برم بخوابم از این دنیا دور شم شبت بخیر

1 Likes

خیلی ناراحت شدم بخدا اعصابم ریخت به هم خیلی سخته.خب باهاش صحبت کن ببین دلیل اینکاراش چیه؟ازچیه تو ناراضیه؟یه فکری بکن

1 Likes

مشاوره رفتين درست نشد؟؟؟؟

1 Likes

الهی بگردم برات…تو چکار میکنی؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.