اقدام بعد از بارداری شیمیایی

من بعد از باداری شیمیاییم الان دو روزه که اصلا لکه بینی ندارم می خواستم بدونم اگه اقدام به بارداری کنم موردی نداره؟

نه مشکلی نداره عزیزم می تونید اقدام داشته باشید

این دفعه چیکار کنم که دوباه دچار بارداری شیمیایی نشم چون خیلی استرس دارم؟ واقعا بعد از این بارداری واقعا خیلی نگران شدم و بیشتر اوقات ذهنم درگیر همین موضوعه ؟

عزیزم نگران نباشید هر بارداری با بارداری قبلی فرق داره، اصلا شاید شما دچار بارداری شیمیایی هم نشده باشید من گفتم احتمال داره این مورد باشه یعنی اصلا نباید نگران این موضوع باشید

بارداری شیمیایی یعنی چی/؟؟؟؟
@hakimi

1 Likes

منم تابحال نشنیدم :thinking:

1 Likes

اسما جونی بیا جوابشو آوردم خودم :smile:

1 Likes

بارداری شیمیایی به چه معنی است؟

سقط جنین زودهنگام، بارداری شیمیایی نامیده می‌شود، زیرا در زمانی رخ می‌دهد که فقط آزمایش شیمیایی می‌تواند بارداری را تشخیص دهد و سونوگرافی موفق به تایید بارداری نمی‌ شود. در هفته‌ های نخستین بارداری فقط آزمایشات شیمیایی است که می‌ تواند بارداری را تایید کند.

دلایل بارداری شیمیایی یا حاملگی شیمیایی

بارداری شیمیایی یا حاملگی شیمیایی می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد، که دلایل مهم بارداری شیمیایی عبارتند از :

• ناهنجاری های رحمی
  • اختلالات کروموزومی جنین
  • فیبروئیدها یا فیبروم رحم (توده‌ های خوش‌خیم)
  • کمبود هورمونی
  • رحم برای جایگزینی تخمک شرایط مناسبی ندارد
  • تخمک آسیب دیده
2 Likes

عذرخواهی می کنم دیر جواب دادم عزیزم :rose::pray:

پریودی یک هفته بعد از آزمایش مثبت حاملگی ترسناک و گیج کننده است، اما در واقع خیلی اتفاق رایجی است. بارداری شیمیایی یا بارداری بسیار زودرس در 75 درصد موارد باعث سقط جنین می شود. بسیاری از زنان که بارداری شیمیایی دارند، حتی متوجه نمی شوند که باردار هستند، زیرا تنها نشانه آن تاخیر پریودی است.

چه چیزی در طول بارداری شیمیایی رخ می دهد؟

حدود سه هفته پس از آخرین دوره پریودی، یک تخمک بارور (علائم تخمک بارور شده) در رحم کاشته می شود، و سلول هایی که به جفت تبدیل می شوند، هورمون بارداری hCG را تولید می کنند و در آزمایش خون و ادرار تشخیص داده می شوند. با این حال، به هر دلیلی کاشت هرگز به طور کامل اتفاق نمی افتد - و در سونوگرافی کیسه حاملگی یا جفت در حال توسعه تشخیص داده نمی شود و در نتیجه حدود یک هفته پس از پریود منظم شما، خونریزی رخ می دهد. بنابراین اگر خونریزی شدید (با یا بدون گرفتگی عضلانی) بعد از آزمایش حاملگی مثبت داشته باشید، بلافاصله به پزشک مراجعه کنید، زیرا ممکن است دچار بارداری شیمیایی شده باشید.

1 Likes

ممنونم از همراهی شما :rose::rose:

1 Likes

فدات گلم لطف کردی

2 Likes

ممنونم خواهرگلم خوب متوجه شدم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدات گلم😊

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:عزیزمی

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.