اقدام بعد از آمپول اچ سی جی برای تعین جنسیت

سلام بچه ها بعد از زدن آمپول هاش سی جی حتما باید دقیقا دقیقا 12 ساعت بعدش اقدام داشته باشیم برای ان شاءالله پسر یا یه ساعت دیرتر مشکل ایجاد نمیکنه؟

1 Likes

سلام عزیزم
نه مهم نیست خیلی دقیق باشه اما تا 36 ساعت بعد از زدن آمپول باید دو بار نزدیکی داشته باشید
چون معمولا بعد از 12 ساعت تخمک آزاد میشه میگن نزدیکی داشته باشید تا شانس پسردار شدن افزایش پیدا کنه
یک بار 12 ساعت بعد یک بار 24 ساعت بعد میشه در 36 ساعت دو بار نزدیکی

خانم حکیمی ما اقدام 12 ساعت بعد از امپول hcgرو موفق نشدیم حالا 24 ساعت بعد از اقدام اول رو میشه انجام داد اسپرم ضعیف نشده؟

بله انجام بدید نه مشکلی نیست

1 Likes

نمیشه فردا شب نه پس فردا شب هم اقدام داشته باشیم من 3 ماه اقدامم و با وجود 2 الی3 تا فولیکول در هر ماه هنوز باردار نشدم

احتمال پسردار شدن کاهش پیدا می کنه عزیزم ولی اگر بارداری براتون مهمه انجام بدید

من یه دختر چهار ساله دارم 5 ماهه رژیم غذایی گرفتم.برام مهمه اما توکلم بخداست

سلام دوست عزیز.من این ماه لتروزول خوردم و استروژن.دیروز که روز 13 سیکلم بود سونو دادم و یک فولی غالب 18 داشتم و امپول hcg زدم .دیشب اقدام کردم .به نظرتون من برای دختر شدن دوباره کی نزدیکی کنم؟؟؟؟؟

عزیزم وقتی آمپول می زنید دیگه نباید اقدام کنید. الان می تونید 60 ساعت بعد از زدن آمپول دوباره اقدام کنید
قبل از زدن آمپول باید اقدام می کردید.
به نظر من اگر بچه اول تونه اصلا تعیین جنسیت نکنید چون شما خیلی نمی تونید از این داروها استفاده کنید، حالا که فرصت دارید بهتره تعداد نزدیکی هارو بیشتر کنید تا شانس تون بیشتر بشه برای بارداری.

به نظرتون اگر فردا اقدام کنم شانسم برای تعین جنسیت چقدره؟و این که به نظرتون تا الان تخمک ایا ازاد شده؟چون الان از دیشب سمت چپ تخمدانم تیر میکشه.من خیلی استرس دارم محبت میکنین اگه راهنمایی بدین

اصلا نمیشه گفت شانس شما چه قدره. حتی نمیشه گفت چه قدر احتمال داره باردار بشید یا نه، چه برسه به تعیین جنسیت. من از داخل بدن شما اطلاع ندارم عزیزم نمی دونم تخمک آزاد شده یا نه. معمولا بعد از زدن آمپول از 12 تا 36 ساعت طول میکشه تخمک آزاد بشه

سلام خانم حکیمی، این آمپول چی هست؟؟ برای تعیین جنسیت میزنن؟؟ ضرر داره؟؟؟
منم پسر میخوام اما تنبلی تخمدان دارم

میتونم استفاده کنم؟

سلام عزیزم
باید پزشک در صورت نیاز براتون تجویز کنه. برای تعیین جنسیت نیست برای آزاد شدن تخمک هست

اهان ممنونم

یه تاپیک زدم به اسم قرص ول من کانسپشن یا ال کارنتین

میشه اونم جواب بدید؟

1 Likes

خواهش می کنم
چشم

سلام من میخوام برای بارداری اقدام کنم تعیین جنسیت پسر خیلی برام مهمه آمپول hcg خوبه بزنم برای تعیین جنسیت؟

سلام عزیزم
اگر مشکل تخمک گذاری ندارید نباید از این داروها استفاده کنید خیلی خطرناکه
اگر هم مشکلی دارید باید زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید

خیلی ممنون
تا الان جلوگیری کردیم تازه این ماه قراره برای بارداری اقدام کنیم
پ قبلش ی سونو میدم
بازم ممنون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

سلام خانوم حکیمی من تازه وارد مامی گپ شدم ممکنه راهنماییم کنید، همسرم اول خرداد عمل واریکوسل داشت خودم پلی کیستیکم، 4روز پیش پریود شدم و از دیروز لتروزول روزی 3تا تا 5روز و آمپول روز 11و 13 پریودیم باید بزنم امروزم خودم 3تا متفورمین خوردم سوال من اینه دکتر برام سونو واژینال نوشته قبل از زدن آمپول ها برم یا بعدش؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.