اقدام برای پسر دار شدن

سلام عزيزان
براي اينكه پسردار بشم از چندمين روز سيكلم اقدام كنم
سيكلمم ٢٨ روزس
پيشاپيش مرسي از پاسخاتون

2 Likes

سلام،بین روز 12تا16سیکل شانس پسردارشدن بالاتره ولی صد درد صد نیس، و اینکه اول زن به ارگاسم برسه

1 Likes

مرسي عزيزم❤️

برای پسر دار شدن از بازه زمانی تخمک گذاریت مرتب اقدام کن بقیه جیزارم رعایت کنید

1 Likes

سلام عزیزم.
مصرف پتاسیم و سدیم رو در خوراکی هاتون بالا ببرید.این دوتا ماده غذایی برای بدن همسرتون باعث قوی شدن و سرعت و کیفیت اسپرم رو بالا میبره و بدن شما رو قلیایی میکنه و محیط رو برای سالم موندن اسپرم فراهم میکنه.
پوزیشن نزدیکیتون عمیق باشه.و حتما قبل از همسرتون به ارگاسم برسید.
کیت تخمک گذاری بگیرید تا زمان دقیق تخمک گذاریتون رو پیدا کنید و دقیق در زمان تخمک گذاری رابطه داشته باشید.
و در آخر همه روش ها ۳۰ الی ۴۰ درصد در تعیین جنسیت دخیله.اما خب درصد کمی هم نیست.
من با این روش ها تونستم پسردار بشم و ۲۸ هفته هستم.

2 Likes

ممنونم

خدا بهتون ببخشه گل پسرتونو براي من هم دعا كنين
بله رژيمم و اين ماه اقدامم

1 Likes

انشاالله که هر چی دلتون میخواد براتون پیش بیاد.:heart_eyes:

1 Likes

ممنون از مهربانی شما

1 Likes

کاسنی زیادبخورین هم بچه زیباترمیشه وپوستش روشن میشه هم احتمال پسرزایی روبالامیبره
منم خیلی دلم میخوادبچم پسرباشه ولی خب شوهرم میگفت پول تخمکگذاری نداره توی بقیه مراحل هم اصلا همراهی نمیکرد

1 Likes

خدا به شمام پسر بده سالم و صالح
به منم همينطور😍

1 Likes

انشاءالله
20تا صلوات برات میفرستم انشاالله صاحب ی نی نیه سالموتندرست بشی :heart_eyes: :kissing_heart:

1 Likes

میوه های زرد سعی کن بیشتر بخوری، مثل انبه، موز و… گوشت بره بخور، لبنیات کمتر مصرف کنین، شوهرت عرق کاسنی بخوره باعث میشه حجم و سرعت اسپرم بیشتر بشه، روز تخمک گذاری اقدام کن، قبلش واژن رو با محلول آب و جوش شیرین بشور، سعی کن به ارگاسم برسی

2 Likes

سلام عزیزم تغذیه و اینجور چیزا نسبی هست احتمال داره بشه و اگه برات خیلی مهم از یه روش مطمین تر استفاده کن

1 Likes

مرسي از مهربونيت عزيزم:heart_eyes::heart:

1 Likes

پیرهن صورتی دل منو بردی😃

1 Likes

عزیزم حتما قبل از نزدیکی واژن رو با جوش شیرین شستشو بدید اینم تاثیر داره در پسر زایی چون باعث قلیایی شدن رحم میشه بعد یک ساعت قبل از نزدیکی همسرتون قهوه بخوره

2 Likes

عزیزم بنظرم برو دکتر تعیین جنسیت این رژیم وچیزا همش حرفه منم دوس دارم بچم پسر شه واسه همین تصمیم گرفتم هروقت خواستیم بچه دارشیم برم دکتر

2 Likes

ممنونم ازت كه راهنماييم كردي

1 Likes

والا منم رفتم عزیزم واس پسر دار شدن دکترم هیچی حالیش نبود تا یکسال منو برد و اورد بدون اینکه حتی نزدیکی داشته باشم واس بارداری خودم نرمال بود دارو بهم داد همه چیم بهم خورد الان خودم اقدام کردم فقط گرمیجاتو و اینا رو رعایت کردم تا ببینم خدا چی میخاد اما اگه شما میخای بری حتما یه دکتر خوب برو اولشم توکل کن بخدا چون همه چی دست خداست

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.