اقدام برای بچه دوم

لطفا همتون راهنماییم کنید.نگرانم باردار نمیشم

سلام منم درحال اقدام برابچه دومم۳۰سالمه دخترم۱۰سالشه سه سالم هس اقدامم البته میان اقدامام گاعی خواستیم گاهی نخواستیم وقفه ایجادشده

1 Likes

سلام عزیزم.دکتر نرفتی؟

چراهمه چی عالیه…فقط چون فاصلهزیاددادیم نمیشه طبیعی جلوگیری کردیم دخترمم خیلی دلش میخادمیگم خدابه خاطر دل دخترم بده…

2 Likes

منم دخترم ۶ سالشه.واسه دخترم سه ماه طول کشید.الان ده ماهه که اقدام کردم هنوز نشده.دختر منم خیلی دوس داره.خیلی تنهاس.گناه دارن

1 Likes

دکتر بهت هیچ دارویی نداد؟

منم برای بچه دوم ۱ماه دیگه اقدام میکنم یه دختر ۶ساله دارم مهر سال گذشته اقدام کردم تا ۳ماه ماه سوم گرفت اما بعد ۲ماه سقط شد😢حالا دوباره میخوام اقدام کنم

1 Likes

انشاا… باردار میشی عزیزم.یه نی نی سااالم و خوشگل

1 Likes

ممنون عزیزدلم همچنین شما ب همین زودیا:heart_eyes::pray:

1 Likes

سلام منم پسرم تازه پنج سالش تموم شده،شش ماهه جلوگیری نمیکنم چون تنبلی تخمدان دارم الان دوماهه زیر نظر دکتر هستم

1 Likes

من پسرم دو سال و پنج ماهشه دوماهه اقدام کردم برای بارداری اما هنوز نتیجه نگرفتم.‌همه ازمایشات هم انجام دادم شکر خدا مشکلی ندارم.

1 Likes

عزیزم خیلی عجله کردی ولی خوب کاری کردی مثل من حداقل نمیشی…میگن ۳یا۴سال خوبه من حرف هیشکی وباورنکردم

1 Likes

منم پسرم سه سال و چهارماهشه و یه سقط هم قبل عید داشتم الان سه ماهه اقدام کردم ایشالا که این ماه دیگه نتیجه بگیرم

2 Likes

سلام،من برا بچه دوم بعد چهار ماه بار دار شدم البته درست ماه آخر که پیاز درمانی داشتم

پیاز درمانی چجوری؟

اره پیازدرمانی چه جوریه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.