اقدام برای باردار شدن

سلام.امروز دکتر بهم دوباره قرص کلومیفن وپروژسترون دادوگفت این ماه وفلان روز اقدام به بارداری کن.بعداز یه یکی دوهفته از اقدام قرص پروژسترون بخور.میخواستم بپرسم که این قرص پروژسترون باعث چندقلویی نمیشه؟مشکلی پیش نمیاد برام؟

لطفا راهنماییم کنید

سلام عزیزم.کلا مصرف دارو چندقلویی داره.البته نه برای همه ولی داره .دکترت اگه داده پس مشکلی پیش نمیاد
ایشالا به زودی مادر میشی

کلومیفن هم همین طوره؟

آره گلم کلومیفن هم احتمال چند قلو هست اما ن برا همه

اره داره
اگت ژن چند قلویی داشته باشید سمت خودتون و قرص هم مصرف کنید شاید احتمالش بالا بره.ممکنه هم نشه خودت و نگران نکن

اخه من تخمدانهام فعال نبودن دوره قبل بهم قرص پروژسترون وکلومیفن داد.این بار بهم گفت اقدام کن برای بارداری ولی بازم همین قرصها رو بهم داد

خب دکترت ی چیزی میدونسته ک همین داروها رو داده عزیزم،دوباره مصرفشون کن

اگه احتمال چندقلویی هست پس قرص هارو نخورم😯

اخه برای تعیین جنسیت پرهیز غذایی هم کردم

سمیرا جان تو گوگل سرچ کن تغذیه های هستن تخمدان و قوی و فعال میکنه حتما رعایت کن.خودتم میتونی کمک کنی به روند بارداریت.

ممنونم از راهنماییتون

1 Likes

یه سوال دیگه داشتم‌.دکتر به من گفت برای اقدام ۱۲ یا ۱۴ روز بعداز پریودی اقدام کنم.بنظرشما ۱۲ روز بعد درسته؟من برای پسر دارشدن هم پرهیز کردم

منم اتفاقا پسر میخوام به من گفت ۱۲روز پری تا ۲۲یه روز در میون ولی من نزدیک تخمک گذاریم سه روز پشت هم داشتم.بقیشو یه روز درمیوه
ارگاسم زن خیلی مهمه برای پسر دار شدن

اهان.پس ۱۲ روز پریودی درسته؟من به ۱۲ روزشک کرده بودم؟

از ۱۲تا کی نگفت؟؟
از ۱۲شروع کن چهارده دیره

گفت فقط۱۲ و۱۴قبل وبعدش انجام نده

یعنی باید دوبار اقدام کنم؟

شما الان بارداری؟

همین چه کم .
پسر میخوای باید روز تخمک گذاریت باشه
پری منظمه؟اگه منظمه از ماشین حساب تخمک گذاری استفادع کن که از دست ندی اگه پسر میخوای روزشو بهت میگه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.