اقدام برای بارداری ولی ناموفق

سلام دوستان عزیز و سركارخانم ماما محترم
من ماه قبل برای بارداری اقدام كردم ولی متاسفانه ناموفق بود روز ۱۳ پریود سونو دادم و دو فولیكول به سایز ۱۷ و ۱۹ در تخمدان چپ وجود داشت با استفاده از كیت تخمك گذاری بعد از مثبت شدن كیت اقدام كردم ولی جواب ازمایش بارداری منفی شد و پریود شدم.
این ماه دوباره اقدام كردم و روز ۱۳ سونو دادم اینبار دو فولیكول به سایز ۱۷و ۱۹ در تخمدان چپ و یك فولیكول به سایز ۱۵ در تخمدان راست بود، از كیت تخمك گذاری استفاده كردم و بعد از مثبت شدن در روز ۱۵ پریود برای بارداری اقدام كردم
بنظرتون این ماه بارداری اتفاق می افتد؟
نكنه فولیكول های ۱۷ و ۱۹ همون فولیكول های ماه قبل بودن و من نتونستم تخمك ازاد كنم؟:roll_eyes:

1 Likes

سلام عزیزم خوش اومدی هر ماه شانس بارداری میگن ۲۵درصد دکترا
دیگه بعضیا با یه بار جواب میگیرن بعضی یع مدت بعد شما هم مشکلی نداری ایشا…جواب بگیری
عزیزم اون فولیکول ماه قبل توی همون ماه آزاد میشه نمیمونه برا ماه بعد اگه آزاد نشه تبدیل به کیست میشه این فولیکولا واسه همین ماه

1 Likes

از پاسخگوییتون ممنونم:cherry_blossom:

1 Likes

خواهش میکنم

1 Likes

عزیزم احتمال بارداری هر ماه ۲۵ درصده شاید همه ی موارد نرمال باشه ولی بارداری اتفاق نیفته به نظرم دیگه نیازی به سونو دادن نیست فقط هر ماه منظم در بازه ی تخمک گذاری اقدام کنین و استرس نداشته باشین شاید این پروسه یک سال زمان ببره

1 Likes

چ عجله ای داری :neutral_face::neutral_face::neutral_face:هر ماه فقط ۲۵ درصد شانس بارداری وجود داره .اینجا اکثرا ی سال دو سال سه سال اقدام داریم من خودم ۱۳ماهه اقدامم

1 Likes

فقط بیخیالی.چیزی که مانداریم.بعدم اگر تازه اقدام کردی چطور هرماه بیشتر از یه فولی داری؟؟؟؟؟ دارو میخوری؟؟؟ ذخیره تخمدانت کم نشه

1 Likes

خیلی ممنون :blossom:

ان شاالله بزودی باردار بشید:pray:

1 Likes

ممنون عزیزم انشاءالله شما هم همینطور

1 Likes

سلام مجدد
بنظرتون سایز فولیكولها در روز سیزدهم پریود (۱۵و ۱۷ و ۱۹ میلی متر) برای بارداری این ماه مناسب بوده؟

عزیزم عالیه

ممنون از انرژی مثبتتون:tulip:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.