اقدام برای بارداری اولین فرزند

سلام به همه ی دوستان.من 26سالمه 4ماهه دارم برای اولین بار اقدام به بارداری میکنم سه ماه قبل توی هر ماه یک بار اقدام داشتم ک یبارشم قرص اورژانسی خوردم این ماه 5بار حدودای تخمک گذاریم اقدام داشتم ی هفته مونده به پریودم خیلی مضطربم اگه نشه یعنی مشکل دارم؟

اولا تا یک سال طبیعی هست دوما شما از حالا برو زیر نظر متخصص که خدايي نکرده مشکلي بود رفع بشه

1 Likes

برم متخصص زنان یا پزشک خانواده؟ چه آزمایشایی باید انجام بدم ک مشخص بشه؟

به نظرم عزیز بری زیر نظر متخصص بهتر یه متخصص زنان که خوب باشه و قبولش داشته باشی که از اول تا آخر زیر نظر خودش باشی
ازمایشاتش هورمونی هستش به دکتر بگی خودشون میدونن چیا بنویسن براتون در ضمن سونو هم انجام بدی که وضع تخمدان و رحم بررسی بشه گلم ان شاالله که زودی نتیجه بگیری گلم

1 Likes

ممنون از همتون
برام دعا کنید من خیلی بچه دوس دارم.نگرانم کرده.از ار کی پرسیدم گفته با دفعه اول باردار شدم

2 Likes

به حرف بقیه توجه نکن اونا نشده باشن هم به تو راست نميگن :smirk:

3 Likes

سلام،نه خیلیابااولین اقدام باردارنشدن

2 Likes

استرس نداشته باشی زودباردارمیشی

سه ماه قبلی که اقدام داشتم صبح حالت تهوع بهم دست میداد بدنم گر میگرفت و گوارشم بهم ریخته بود اولش گفتم شاید علامت بارداریه ولی بعد ک پ شدم فهمیدم برا استرس بوده

تو ماه های قبل حدود روز13و14پریود اقدام داشتم ولی پریودم منظپ نیست ممکنه تخمک گذاریم خیلی دیر تر یا زودتر بود باشه یا اینکه ممکنه اصلا تخمک نداشته باشم؟

جدی ؟یعنی ممکنه الکی بگن؟

آره دختر خوب،بدن با بدن فرق داره،از کيت تخمک گذاری میتونی استفاده کني ،از ماشین حساب تخمک گذاری دانشنامه فرزند هم میتونی استفاده کني برا پریود نامنظم

ی سوال دیگه بعد از اقدام اگه مثلا گرفته باشه ولی وسیله سنگین بلند کنم ممکنه بیفته؟

مراعات کن دیگه،بالا پایین هم نپر :joy:

1 Likes

ی چیز عجیب من اولین و دومین ماه اقدامم کیت استفاده میکردم ولی هیچوقت دو خط نمیشد.خیلی تعجب میکنم با خودم گفتم شاید اصلا تخمک ندارم

خخخخخخخ یجا بند نمیشم

1 Likes

برو دکتر برات سونو مينويسه معلوم میشه

تو سونو معلومه تخمک دارم یا نه؟

آره عزیزم،معمولا روز12,13سيکل ميرن ببینن تخمک غالب داري يا نه وسايزشون چقدره

ممنون از راهنماییت عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.