اقدام بارداری کمک

سلام من اقدام کردم چند ماهه باردار نشدم هرکی ک تجربه ای دراین زمینه داره کمک کنه

چند ماه اقدام کردی؟سنتون چقدر؟

سلام عزیزم
نگران نباشید، اگر استرس نداشته باشید به زودی نتیجه می گیرید
اولین قدم انجام آزمایش و سونوگرافی هست که از سلامت خودتون مطمئن بشید با چکاپ کامل، دندان پزشکی هم حتما برید.
رژیم غذایی سالم داشته باشین، ورزش منظم انجام بدین
در بازه تخمک گذاری نزدیکی داشته باشین
اگر سن تون زیر 35 سال هست تا یک سال فرصت دارید به صورت طبیعی باردار بشید اما اگر بالای 35 هستید 6 ماه فرصت دارید. اگر بعد از 6 ماه باردار نشدید باید از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید البته زیر نظر پزشک

1 Likes

نزدیک ب یک سال
۷ ماه پریودم ۵۰ روز یک بار بود ولی الان سه ماهه منظم شده ولی اون دوران نامنظمی هم اقدام داشتم
۲۶ سالم هست

عزیزم من واسه جوش های صورتم قرص اسپیرونولاکتون ک هورمونی هست خوردم و وقتی قطع کردم پریودام نامنظم شد و نزدیک یک سال هم جلوگیری نداشتم باردار هم نشدم و سابقه ی کیست تخمدان هم نداشتم

به نظر من یک پزشک خوب پیدا کنید که ازمایشهای لازم رو انجام بدید که از سلامتی خودتون و همسرتون مطمئن بشین بعد خداوند هر زمان مصلحت بود فرزندی سالم و صالح بهتون هدیه کنه.نگران نباشید فرصت دارید هنوز

بله نوزدهم وقت گرفتم پیش آقای دکتر امیر سعید فضائلی
انشاالله هرچی خدا بخاد
از بی بی چک منفی دیگه خسته شدم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.