اقدام بارداریم رو ادامه بدم یا نه؟

سلام به همه دوستای گلم

من تصمیم به بارداری دارم و قبلایک ماهی دچار کم کاری تیرویید شدم که قرص تیروکسین خوردم و بعد از یکماه مجدد آزمایش دادم این سری پرکار شده بودم وکاهلی کردم و دارو نخوردم و مجدد بعد از یکماه آزمایش دادم عدد جز نرمال بود(البته خودم آزمایش خوندم)و خوشحال شدم و این ماه اقدام به بارداری کردم و دکتر غدد هم رفتم گف چون تصمیم به بارداری داشتی باید دارو استفاده میکردی و بزار خوب بشی بعد اقدام کن…گفتم دکتر اقدام کردم دیگه شایدم الان باردار باشم و در آخر برام دارو نوشت…
زمان تخمک گزاریم رسیده حالا موندم اقدام بارداریم رو ادامه بدم یانه…؟! لطفا راهنمایی کنید حالم حسابی گرفته با توجه به شرایط سنی و اشتیاقم برا مادر شدن دلم گرفت:pensive:

عزیزم بهتره اول داروتو مصرف کنی و ماه بعد باخیال راحت اقدام کنی آخه الانم که اقدام کنی اگه هم خطری نداشته باشه خودت تا آخر بارداری همش استرس داری که نکنه مشکلی پیش بیاد .

ممنون مارال جان
اما خیلی ها باردارن و قرص هم استفاده میکنن چقدر دلم خوش بود این ماه…

منم دیدم که خیلی ها قرص مصرف میکنن .آخه تو گفتی که دکترت گفته دست نگه داری واسه همین گفتم احتیاط کن عریزم .

میتونی با یه دکتر دیگه هم مشورت کنی ببینی بقیه چی میگن عزیرم

آره درست میگی دوست خوبم
ممنون از توجهت مارال جان
توکل بخدا…

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.