اقدامیا هول بچه نباشید توروخدا

این تجربه منه که میخوام واستون بنویسم
من از تابستون دکترمو مشخص کردم آزمایشای پیش از بارداریمو دادم و هیچ مشکلی نداشتم نه خودم نه شوهرم کاملا نرمال و خوب بودیم
از مهر زیر نظر دکتر بودم تا بالاخره باردار که نشدم هیچ منی که نمیدونستم کیست چیه کیست گرفتم از داروی های محرک تخمدان این داروها واسه کسی خوبه که مشکل داشته باشه وگرنه ریسک داره خوردنش من این چیزارو دکتر احمقم بهم نگفت
بچه ها من همیشه پیاماتونو میخونم می‌بینم خیلیا با اینکه نرمال هستن بقیه رو که می‌بینن قرص میخورن سریع می‌رن دکتر که همون کارو کنن تروخدا اینقدر واسه بچه عجول نباشین اگه نرمال هستین قرص نخورین دکتر نرین باور کنید خیلی از دکترا واقعا دکتر نیستن

8 Likes

ممنونم از این که تجربه ارزشمندتون رو در اختیار ما گذاشتین
انشالا به زودی خبر بارداری شمارو بشنویم :rose:

1 Likes

در تکمیل صحبت های شما، خارج از کشور تا دو سال فرصت میدن به زوجین بعد تازه شروع می کنن به پیگیری و دادن آزمایش و … ما میگیم تا یک سال صبر کنین بازم گوش نمیدن انقدر عجولن :face_with_raised_eyebrow:
بعدش هم دوباره چند دوره از دارو استفاده می کنن میگن خسته شدیم چرا باردار نمیشیم. همش استرس همش عجله. بعدشم که بچه دار میشن هی غر غر که چرا این بچه اذیت میکنه چرا این جوری چرا اون جوری … :rage::rage:

12 Likes

آره واقعا :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

عصبانی میشم به خدا :sweat_smile::sweat_smile::joy::joy::joy:

5 Likes

رواعصابت مسلط باش گلم،زندگی همینه دیگه قدرچیزهایی که داریم ونمیدونیم

2 Likes

چشم :rose:

2 Likes

چشمت روشن مهربون

2 Likes

نیلوفر جون مگه نمیدونی ایرانی جماعت ذاتا ادم ناشکریه هر چیم خدا بهشون بده سیرمونی که ندارن هیچ ناشکرم هستن.تازه اخرم همه چی،رو سر خدا میشکنن

3 Likes

واقعا :+1::+1:

2 Likes

دکترا فقط به فکر پول هستن عزیزم وجدان دکترا خیلی وقته ک خوابیده اصلنم براشون مهم نیست چ اثرات منفی رو بیمارا میزارن ان شاالله که مشکل شمام حل بشه صاحب فرزند بشی دکتر اصلی خداست گلم

3 Likes

بله درست منم قربانی دکتر شدم و یکی از لوله هامو از دست دادم

2 Likes

الهی عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا لعنت کنه هر چی دکتر بی وجدان رو

آمین چقد زجر کشیدم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.