اقدامیای خرداد ماه بیاین حرف بزنیم👼🏻🤱🏼🤰🏼

:joy::joy::joy::heart:

1 Likes

انشالله عزیزم:heart_eyes::heart::kiss:

سلام دوستان
یه سوالی داشتم .
من اقدام کردم ولی نمی‌دونم الان باردارم یان . اونوقت نوبته دندون پزشکی هم دارم آیا میتونم برم ؟ خواهش میکنم هر عزیزی که در این مورد اطلاعی داره بهم بگه

1 Likes

سلام عزیزم منم وضعیتم دقیقا عین شماست اقدام کردم و هنوز نمیدونم باردارم یا ن بمظرم نرو وایسا موعدت برسه اگه دیدی باردار نیستی خدایی نکرده اونموقع برو الان ریسک نکن

ینی ممکنه واسه بچه ضرر داشته باشه؟
آخه بد نوبت میده این دندون پزشکیه بقیه جاهام خوب نبود کارشون

1 Likes

ن نرو ریسک نکن شاید باردار باشی باید قبل اقدام کارای دندون پزشکیو اینارو انجام میدادی عزیزم به نظر من ریسک نکن شاید حامله باشی

1 Likes

شما بچه اولتون هستش؟

1 Likes

من حدود یه هفته هست اقدام کردم .
ولی خب به نظر شما ریسکه . میگم واسه کارایه دندونم رفتم ولی خب تموم نشد کاراش

1 Likes

سلام دوستان من علایم پرید دارم شش روز مونده به پری تست بی بی دادم یه خط خیلی محو اومد ماه او ل اقدامم. هر ان حس میکنم پری اومده اما ترشحه سینه درد دارم یکم از چندین روز پیش کمردرد دارم خستگی و بی حالی م دارم امکان داره باردار باشم

1 Likes

بله عزیزم باردار شدم سقط شد اولیه هنوز:pensive:

منم نوزدهم بیستم اقدام کردم فک کنم با شماست تقریبا

اره عزیزم منم بارداریم دقیقا همین علائم بود و فهمیدم باردارم

ببخشید علایمتون چی بود

1 Likes

و کی فهمیدید باردارید

1 Likes

هیچ نزدیک پری کمر درد و دل درد داشتم بعد اقدام اشتهام یکم زیاد شده بود نوک سینه هام حساس شده بود و سینه راستم بزرگتر از سینه چپم بود بعدا هم وقتی کامل فهکیدم باردارم دو سه بار استفراغ داشتم همین چیزای خیلی ترش هوس میکردم:pleading_face::heart:

چون هیچوقت عقب نمینداختم مطمئن شدم که باردارم و چهار روز بعد از موعدم از دادم که مثبت بود

خدا از دهنت بشنوه دیگه دارم کم کم رد میدم هر روز یه علایم دارم بیشترش کمر درد فک کنم تا روز موعد باید صب کنم امامیترسم پرید شم احساس پری دارم

1 Likes

شما الان هفته چندین

1 Likes

اره علائمش همونه ادم همش فکر میکنه داره پریود میشه ولی نمیشه و بارداره:heart_eyes:

عزیزم برای من یک اردیبهشت سقط شد منم تو بار اول اقدام باردار شده وبدم انشالله شمام صحیح و سالم بچتونو بغل بگیرین:pensive:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.