اقدامیای خرداد ماه بیاین حرف بزنیم👼🏻🤱🏼🤰🏼

اها کاش مال منم بخاطر تخمک گذاری باشه ربطی به سقطم نداشته باشه:pleading_face:

2 Likes

اشکال نداره فدات:heart::kiss:

1 Likes

فکرتودرگیرنکن گلم ان شاءالله ک چیزی نیس

1 Likes

انشالله:palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::kiss::heart:

1 Likes

ابجی چند روز بعد سقط بتا صفر میشه؟

1 Likes

سلام

1 Likes

نمیدونم گلم دقیقا من خودم یک اردیبهشت سقط کردم شش خرداد پریود شدم ولی یک خرداد بهم گفتن باید پریود میشدی چون یک اردیبهشت سقط داشتی منم ترسیدم بی بی چک زدم منفی پررنگ افتاد یعنی بتام کامل در عرض یه ماه صفر شده پنج روز بعدش پریود شدم

1 Likes

سلام عزیز دلم:heart:

سلام‌ بچه ها چرا من همش لکه بینی دارم دوروز خوبم باز تا نزدیکی میکنیم تا دوروز لک بینی دارم هشت روز دیگه مونده تا پریودی امکان داره تو همین لک بینی ها هم باردار بشم

2 Likes

والا نمیدونم گلم شاید چیزی از سقطت مونده باشه اخه میگن اگه بقیایا بمونه لکه بینی تموم نمیشه وقتی تموم میشه که هیچ چیزی داخل رحم نمونده باشه

1 Likes

خب من کورتاژ شدم میگم نکنه چون فیبروم رو برداشته اینجوری شدم

2 Likes

فیبروم چیه:anguished:

من موقعی که باردار شدم هم کیست داشتم هم فیبروم کیست که با خود بچه دفع شد ولی فیبروم مونده بود که به دکتر گفتم اگه خطر نداره موقع کورتاژ اون رو برداره که برداشته حالا از موقع که پریود شدم وخودم‌ رو شستم همش لک بینی دارم

2 Likes

والا نمیدونم گلم چند وقته کورتاژ کردی گفتی؟

1 Likes

من ۲۴ فروردین کورتاژ شدم‌ ۳۰ اردیبهشت پریود شدم

2 Likes

یاسی جون؟

1 Likes

اها پس خیلی گذشته که من یک اردیبهشت سقط کردم شش خرداد پریود شدم برو دکتر ببین چه خبره خیلی زودتر از من پریود شدی ولی هنوز لکه داری برو دکتر ببین چخبره

جونم عزیزم؟

1 Likes

سوالمو یادم رفت

1 Likes

ان شاالله نتیجه بگیری عزیزم باردار شی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.