اقدامیای خرداد ماه بیاین حرف بزنیم👼🏻🤱🏼🤰🏼

چرا ناراحت شم ۴ تا فولیکول عالی داشتم ماه قبل شوهرمم ازمایشش با عملیات خوب بود هیچ مشکلی پیدا نمیکنن تحرک کم داشت که قرص خورد ومورفولوژی هم که میگن برای حامله شدنم کافیه.سقط هم داشتم.چیز خاصی نیست جز اینکه نمیشم.

2 Likes

بعدش این 20 یا30 درصد روی همه ی خانم ها درصدش همینه یا فرق میکنه

2 Likes

آبجی خداروشکر که مشکلی نداری ان‌شاءالله که این ماه حاجت روابشی فولیکول هات چند بود من پریروز رفتم سونو فولیکول هام یکی 9بود یکی یازده دکتر گفت تنبلی خفیف داری میخواستم بدونم اگه iui درصدش بالاست وقتمو تلف نکنم برم انجام بدم

2 Likes

درصدش برای همه اینه تونت هم زده.درواقع یه اقدام طبیعی با شرایط عالیه.همونوماه که ای یو ای کردم یکی باهاش حامله شده بود اینجا یکی دومین بار هم نتیجه نداد یکی دیگه باردوم گرفت.واقعا معلوم نمیکنه اما مسلما یه راه کمک ناباروریه.فولیهام ۱۹ ۲۱ و ۱۸ و ۱۶ بود همه چیز خوب بود عکس رنگی هم انداخته بودم.دیگه فقط اون باید بخواد.الهی که توهم اینماه نتیجه بگیری و بی دردسر و هزینه باردارشی.:blush:

2 Likes

قربونت برم انشاءالله این ماه دامن همه چشم انتظارا سبز بشه ولی حالا بنظرت iui کنم خوبه

1 Likes

ببین من بااینکه منفی شدم اما چون میدونم اسپرمهای خیلی با کیفیت رو جدا میکنن ای یو ای رو قبول دارم یعنی قشنگ سر سلامتن.و انشاله جنین خوبی تشکیل میشه اینکه نگرفته کار خداست اما اگر بگیره خوبش میگیره.به نظر من اگر سنت داره میره بالا مثل ما صبر الکی نکن

2 Likes

آره آبجی خیلی پیگیرم که انجام بدم انشاءالله که همه مون حاجت روا بشیم

1 Likes

جونم عزیزم :hugs::hugs:

1 Likes

منم پارسال خرداد اقدامی بودم و ۲۱ خرداد اولین روز آخرین پریودم بودم و خدا رو شکر الان پسرم نزدیک ۳ ماهشه امیدوارم دامن همتون همین ماه سبز شه

9 Likes

ای جونم خدا حفظش کنه انشالله همه نتیجه بگیریم این ماه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::palms_up_together:t2::kiss:

2 Likes

فدات عزیزم دوستمون سوال داشتن تگت کردم:smiling_face_with_three_hearts::heart:

2 Likes

ممنونم عزیزم‌انشالله

2 Likes

نمخام امیدواری بدم ب خودم
ولی نمدونم چرا از امروز حس مکنم سینهام سنگین وبزرگ شدن :roll_eyes:
ب پریم ۱۰روز مونده

2 Likes

۱۰ روز که هنوز خیلیه
یعنی تازه تخمک گذاریت گذشته
به نظرم درگیر علائم نباش

3 Likes

بچه ها توروخدا من تخمدان چپم خیلی تیر میکشه دیروز تخمک گذاریم بود اقدام کردم هم موقع رابطه خیلی تیر میکشه هم الان که میشینم پامیشم یعنی از چیه اگه کسی چیزی میدونه لطفا کمک کنه:pleading_face::heart:

2 Likes

اره…خودمم مخام درگیرش نباشم
مرسی ک فکرمو ازاد کردی

1 Likes

منم تجربه کردم خیلی بده فک کنم برا تخمگذاریه

1 Likes

اخه من تاحالا اینجوری نشده بودم بعد تخمک گذاری اینجوری شدی تو عزیزم:pleading_face::heart:

1 Likes

اره
کلا بعد پریم
تا ی هفته اینا
پهلوم درد میکنه

1 Likes

ممنون عزیزم از تگت ولی اگه راجب اون امپوله اطلاعاتی ندارم عزیزم :expressionless::expressionless::expressionless:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.