اقدامیای خرداد ماه بیاین حرف بزنیم👼🏻🤱🏼🤰🏼

اونایی که این ماه میخوان اقدام کنن بیان من خودم بعد از سقطمه میخوام اقدام کنم ایشالا این ماه انشالله که هممون نتیجه بگیریم این ماه من دکترم از روز چهارم پریودم کلومیفن داده تا پنج روز بخورم که امروز پنجمین روزه و تموم میشه شبی دو تا میخورم بعد بیستم هم قراره برم سونو تخمک

8 Likes

سلام عزیزم انشالله ک زودی جاش سبز شه برات
منم اقدامم این ماه رفتم دکترو عکس رنگی…

1 Likes

من هم اقدام هستن ۲ ماهه دکتر بهم کلومیفن و لتروزول داده از روز سوم پریودی روزی ۲ تا

2 Likes

من الان پری م از امروز لتروزول میخورم انشالله این ماه باردار شیم هر کی تو این گپه :hugs::hugs::hugs:

2 Likes

فداتشم مرسی انشالله توم همین ماه باردار شی :palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

انشالله این ماه باردار بشی عزیزم مشکلت چی هست؟

1 Likes

انشالله انشالله همه تو این ماه نتیجه بگیرنو به سلامتی نی نیاشونو بغل بگیرن:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

شوهرم ازمایش نداده
خودم سابقه کیست داشتم ولی رفع شد تنبلی تخمدان هم ندارم دکتر گفته چندماه استفاده کن قرص هارو

1 Likes

اها خوبه پس خداروشکر :smiling_face_with_three_hearts:دکتر نمیگه شوهرتم بره ازمایش :face_with_monocle:

1 Likes

نه هنوز نگفته اوایل پیش یه دکتر رفتم اسید فولیک ویتامین ای داد گفت ۳ ماه استفاده کن بعدش اگه باردار نشدی ازمایش باید برید من بعده ۳ ماه نتیجه نگرفتم دکترم رو عوض کردم این هنوز نگفته

1 Likes

اره فولیک اسیدو من از سه ماه قبل اون بارداری قبلیم دارم استفاده میکنم هر روز تو حاملگی هم ول نکردم مینداختم توم اصلااااا ول نکن فولیک اسیدو عالیه

1 Likes

سلام منم اقدامم تنبلی شدید دارم دکترم قرص نمیده:neutral_face:

1 Likes

اخی عزیزم چند وقته اقدامی یه دکتر خوب برو خب

سلام پودر اینفولیک عالیه ۲۰۰ تومنه ولی ارزش داره

اونایی که شوهراشون مشکل دارن خرنوب بدن

1 Likes

شما هم تنبلی تخمدان شدید دارید؟

این ماه اولم هس اقدام میکنم

1 Likes

من نه ولی دکتر بهم داد شنیدم خیلیا باهاش نتیجه گرفتن متفورمین هم خوبه

دکتر میگه فقط ivf

1 Likes

نه من قرص متفورمین داد نه امپول تاحالا نه هیچی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.