اقدامات قبل بارداری و تست تخمک گذاری

سلام.من قصدبارداری دارم واز تست تخمک گذاری استفاده کردم از دوروز بعد پریودم یعنی روز 9ازتست استفاده کردم ولی تا امروز که روز16هستم هنوزمثبت نشده…ولی ماه قبل امتحانی روز14استفاده کردم دوخط اومد ولی خط پایینی کم رنگ بود…حالااین ماه که قصدبارداری دارم مثبت نمیشه…علتش چیه

سلام عزیزم
ممکنه کیت خطا داشته باشه یا شما این ماه تخمک گذاری نداشته باشید یا از کیت درست استفاده نکردید

قاعدگی تون منظمه؟ چند روزه هست؟

بله تقریبا منظمه…ماه قبل چرخم28روزبود

اتفاقا دراستفاده از تست هام خیلی دقت میکردم دقیقا طبق چیزی که نوشته بود پیش رفتم…خیلی ناراحتم که اینجورشده

قبل اقدام بارداری هم همه آزمایشات وسونو داخلی را انجام دادم دکترم نگفت مشکلی داری

چون بیشتردوست داشتم بچم پسربشه تا الانم اقدامی نکردم چون میخواستم دقیقا روزتخمکگذاریم اقدام کنم😟

ببخشید خانم حکیمی میشه بیشتر راهنماییم کنید؟؟؟؟نمیدونم چیکارکنم گیج شدم

خانم حکیمی من بخاطر دندونم دوبسته قرص میترانیندازول وآموکسی سیلین خوردم یعنی میشه علت این مشکل این قرصا باشه…لطفا جواب بدین

این که بعضی اوقات تخمک گذاری نداشته باشیم خیلی طبیعیه و جای نگرانی نیست
مصرف این داروها ربطی به تخمک گذاری نداره
اگر قاعدگی تون منظمه و مشکل خاصی ندارید روز تخمک گذاری تون همون روز 14 سیکل تون هست
این ماه که گذشت از ماه بعد می تونید اقدام کنید. استرس نداشته باشید چون خیلی تاثیر داره

خیلی ممنون:rose::rose::rose::rose:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

خانم حکیمی عزیز من الان تست استقاده کردم مثبت شد دوخط همسان پدیداومد…یعنی من الان تخمک گذاری دارم؟؟؟؟؟…الان روز17سیکلم هستم…ولی به هرحال خیلی خوشحال شدم

ممکنه کسی در این روزا تخمک گذاری داشته باسه یا این یه قانونه که حتماباید روز14 تخمک گذاری باشه؟؟؟

لطفا جواب بدین:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

بله عزیزم می تونید تخمک گذاری داشته باشید

کسانی که قاعدگی شون 28 روزه هست معمولا باید روز 14 سیکل تخمک گذاری داشته باشن. اما ممکنه دو سه روز عقب یا جلو بشه و طبیعیه

واای خدا راشکر…اخه این دوز گذشته هم قمردرعقرب بود قبلش همش دعا میکردم تواین دوز مثبت نشه که امروز شد…مرسی از راهنمایی هاتون

خواهش می کنم
راستی اگر از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کردید یا تخمدان پلی کیستیک دارید کیت جواب درستی نمیده بهتون و ممکنه کاذب باشه

دارویی مصرف نمیکنم…فقط سونو داخلی که رفتم گفت کیست ساده به ابعاد23در28mmدارم که ممکنه ناشی ازجسم زرده باشه…ولی دکترم گفت این کیستا توهربارقاعدگی دفع میشن ومهم نیس

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.