اقا دقت کردین سن عروسا کمه؟

اره من اصفهان هستم اینجا با تانک اب میارن اب نیست والا برقم مدام تو گرما قطعه از اونطرف تو تابستان هوا فوق العاده کثیفه خدا خیرشون نده مردمو به جون هم میندازن :pensive:

من پنج سال بعد ازدواجم اقدام کردم که بعد یک سال حامله شدم سقط شد دیگم بچه دار نشدم:broken_heart:

ما کنار سد هستیم خداروشکر هم اب داریم هم برق ولی بقیه شهرهای خوزستان اب ندارن برقشو دیگ نمیدونم

اخه چرا انقد دیر، اشکال نداره گلم ناراحت نباش:two_hearts:

1 Likes

نه ما اب نداریم یا قطعه یا اگه باشه انقدرررر کمه که نمیشه باهاش کاری کرد مخصوصا خونه های اپارتمانی اصلا اب ندارن هر روزم برقمون میره

1 Likes

اره اشتباه کردم گفتم زود ازدواج کردم زود بچه دار نشم بعدم موقیتشو نداشتم اصلا ولی …خیلی از خودم ناراحتم خدام که مارو از لیستش خط زده یادش رفته

1 Likes

هعیی چی بگم خدا لعنت کنه مسئولینو

1 Likes

اره واقعا من دلم برای خوزستان برای سیستان برای همشهری هام میسوزه واقعا ملت ما خیلی بدبخت شدن هیچ جا شرایط ش خوب نیس

1 Likes

دقیقا:ok_hand:

به ما میگن اب رفته یزد به شما میگن رفته اصفهان اخرم معلوم نیست کجا رفته چیشده ده روز زاینده رود باز کردن الان باز خشک بشه اخه به چه دردی میخوره:confused:
خدا بهمون رحم کنه چطور تونستن دوتا رودخانه بزرگ مثل کارون زاینده رود با بی تدبیری خشک کنن واقعا

1 Likes

پسرا دنبال سن پایینن . یجورایی افتاب مهتاب ندیده باشن

1 Likes

من دوسال با شوهرم حرف زدم ۱۵ سالم هم عقد کردیم بعد یه ماه عروسی الان ۲۳ سالمه

میدونی چون دخترا درک درستی از یه پیرمرد ندارن و حق هم دارن که چیزی ندونن
:neutral_face::neutral_face::neutral_face:
حالا فردا که زن سی سالش شد پیر میشه و همه ی جوونیشو از دست میده پای یه پیرمرد خودخواه

1 Likes

18 به پایان زیاد خوب نیس ولی شاید یکی دوست داره 15 شوهر کنه

دقیقا حالا من نمیدونم دیگه خانوادش چرا فکر میکنن الان دخترشون با پول اون پیری خوشبخت میشه به این فکر نمیکنن که ورشکست میشه!؟

1 Likes

منم متولد 82 هستم و یه پسر پنج ماهه هم دارم

ولی مثل اونا نیستم که بخاطر عشق و عاشقی ازدواج کرده باشم برعکس بخاطر مشکلاتی که داشتم

و الحمدلله زندگی با همچین شوهری عالیه:smiling_face_with_three_hearts:

حتما میگن بهتر ازین گیرش نمیاد
ما که جاشون نیستیم

1 Likes

بستگی ب فکر داره. .من دیگه هیچ عقده ایی برام نمونده … آزاد زندگی کردم بعد ازدواج :kissing_heart::kissing_heart:

اره از این لحاظ اینم خوبه:ok_hand:

من فقط توی این سایت از این دست عجایب میبینم که دختر ۱۶ ساله میگه دو ساله بچه دار نشدم شوهرم میگه سرم هوو میاره :sleepy:
خودم ۲۳ سالگی ازدواج کردم با شوهرم چند سال دوست بودیم دیگه دیدیم رسمیش کنیم راحتتریم… ولی دوستام الان ۹۰درصدشون مجردن هنوز… الان ۲۹ سالمه
البته خب اونام دوست نداشتن تا این حد مجرد بمونن اما اوضاع اقتصادی یه کاری کرده ازدواج واقعا ترسناک شده :cry:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.