اقا دقت کردین سن عروسا کمه؟

خوزستانو ندیدی تو اینستا چی میگن؟
کلا حالم گرفت:confounded::confounded::confounded::confounded:

2 Likes

ن چیشدههههه

1 Likes

اره اینجا بزرگشون منم ک شوهر نداره :joy:

مشکل بی آبی شدید پیدا کرده دو سه نفر وسط درگیری مقابل استاندارد کشته شدن اونم بیخودی

2 Likes

من ۱۷ عروس شدم تازه دیرم شده بود تو فامیله ما :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

من۲۱ازدواج‌کردم‌الانم ۲۶سالمه:upside_down_face:

الان چندی… کجایین

افتضاحه ۴نفرو کشتن اینجا اروم قرار نداریم انگار جنگه فقط تیراندازی

1 Likes

بهله بهله
من 20 سالمه فعلا قصد ازدواج ندارم امادگی ندارم خواهرمم 26 فعلا سرش شلوغه و ادم مناسبشو پیدا نکرده :heart_eyes:

1 Likes

اینجا کلا میانگین سنی کمه

واقعا نمیدونم چرا اینکارو میکنن
میدونی اون دختر بچه اس بزش داشته بود تو بازار براش دوتا رژلب و مانتو می‌گرفت دختره ام از ذوق اینا تن به ازدواج داده دوسال دیگه که 30 سالش شد اون یه پیرمرد 60 ساله شاشو شده اونموقع میفهمه چه غلطی کرده

1 Likes

بیست هشت سالگی هم دیره سن مناسب ازدواج بیستو یک تا بیستو پنج اینا خوبه حداقلش
میدونی چون هرچی سن بره بالا واسه بارداری و…مشکل ایجاد میشه من مامانم واسه بچه سومش(۳۴سالشه مامانم) ک باردار بود دیابت بارداری گرفت ولی کنترل کرد خوب شد بلاخره،ولی درکل خطرناکه …

2 Likes

منم 20 سالگی ازدواج کردم الان 28سالمه بچه دارنشدم

بنظرم همون اول ازدواج باید اقدام کرد به بارداری

1 Likes

من خوزستانیم کل خوزستان نه فقط یه قسمت هاییش مثل خرمشهر و اینا…چون ابو انتقال دادن ب اصفهان برقو هم ک فروختن ب عراق:neutral_face:

1 Likes

نمیشه که باید یکم بگذره دو طرف خوب همو بشناسن و شرایط مناسب باشه وگرنه ک بچه بیارن بدبختش میکنن که:joy:

2 Likes

بابا اصفهان اب نداره معلوم نیست چکارش کردن اب رو نه اصفهان هست نه خوزستان برقم که نیست خاک برسر مسئولین بی شعور

اخه من اشتباه کردم بنظرم دیر شده

1 Likes

تو اصفهانی هستی؟ببین گفتن یا ابو انتقال میدن اصفهان یا قم نمیدونم دیگ:joy::joy:

مگه کی اقدام کردین!یک سال بعد ازدواج خوبه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.