افطاری فوری

سلام خانوما

شبتون بخیر

خانومای شاغل، یا خانومای تنبل مثل من:joy: افطاری چی میپزید که زود آماده شه و سیر بشه قشنگ آدم که دوباره صبح سحری درست نکنه :joy:؟ یه غذای تنبلی و خوشمزه بگید فردا درست کنم‌. مرسی :kissing_heart:

خخخخ من که هیچ درست نمیکنم خونه پدرشوهرم نزدیکه همش اونجایم :yum::blush:

2 Likes

عزیزم برای این که ایموجیتون به صورت حروف دیده نشه باید با کلمه قبلیش فاصله داشته باشه. :blush:

3 Likes

کوکو، کوکوسبزی، عدس پلو، لوبیاپلو، ماکارونی …

البته بستگی به سرعتت تو آشپزی داره، بعضی ها خیلی سریع کار می کنن بعضی ها خیلی طولش می دن

3 Likes

احسنت به شما :sweat_smile:

وای مرسی

1 Likes

عزيزم با زود پز كه همه چي سريع آماده ميشه. انواع خورشت ها و سوپ ها. قبلا كه كار با زودپزم را بلد نبودم 6-7 ساعت بابت پخت 1 خورش سبزي وقت ميذاشتم ولي الان خيلي راحت 20 دقيقه اي حله.
كتلت
خوراك مرغ و قارچ
خورك لوبيا و قارچ
سوسيس بندري

1 Likes

مرسی⁦❤️⁩

من فوبیای زودپز دارم، اصلا نخریدم. همه چیزو فریز میکنم که فقط دی فراست بزنم بپزم

1 Likes

من خیلی می ترسم از زودپر استفاده کنم، می ترسم بترکه :joy:

2 Likes

خوب منم چون ميترسيدم استفاده نميكردم ولي الان ديگه ترسي ندارم بايد حواست بهش باشه

1 Likes

خودم ترسم ريخته ولي شوهرم هنوزم ميترسه. ولي واسه ما كه شاغليم عاليه. ديشب جاتون خالي برنج و مرغ درست كردم. مرغم را نيم ساعت قبل از اذان درست كردم عالي شد. هم خوابم را رفتم هم سريع غذام را درست كردم

1 Likes

نوش جون تون، من بیشتر سعی می کنم غذا زیادتر درست کنم بذارم فریزر برای روزهای مبادایی که دیر می رسم خونه

خداوکیلی انقد زود میپزه؟ پس منم بیخیال شم برم بخرم… بترکه بمیرم به درک :joy:

2 Likes

خب ديگه اسمش زودپزه. ماهيچه گوسفندي به وزن 1 كيلو را 25 دقيقه اي ميپزه و گوشتش نرم ميشه. 1 مارك خوب بخر. مارك يونيك خوبه.

2 Likes

واو… پایانی برای تمام معطلی ها :sunglasses:

1 Likes

می خوای بخری زودتر بخر چون تا چند وقت دیگه همه چیز چند برابر می شه قیمتش

3 Likes

:grin::grin::grin::grin:

1 Likes

والا اگر وقت کنم برم بازار… :sweat_smile:

واى من عاشق زودپزمم ، خداوكيلئ هيچ كدوم از وسايل اشپزخونم به اندازه زودپز برام كارايى نداشته .من تا سوپ رو هم تو زودپز ميپزم نيم ساعته يه سوپ جا افتاده :yum: مرغ رو هم ده دقيقه اى ميپزه خداييش چيزى بهتر از زودپز تو اشپزخونه فكرنكنم باشه :smiley:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.