افسردگی در دوران اقدام

سلام خانما من این ماه ک اقدام کردم به بارداری خیلی از لحاظ احساسی حساس شدم همش به شوهرم گیر میدم از همه چی ناراحت میشم احساس میکنم افسرده شدم الان سه چهار روزه ک اینجوری شدم دیروزم روز تخمکگذاریم بود
خاستم بپرسم شمام اینجوری شدین عادیه یا اصلا ربطی به این موضوع نداره واقعا افسرده شدم:sob::sob::sob:

اره منم همینطوری حساس شدم تازه منکه ۵ماهه اقدام هستم به نظر من فقط فقط باید بیخیال باشی دوست خوبم .چون انتظار نتیجه گرفتن خیلی چیزا شاید اذیتت کنه

نه ابجی اصلا بفکر بارداری نیستم برام زیاد مهم نیس ی ساله اقدام کردم نشده ولی این ماه نمیدونم چرا انقد خیلی حساس شدم رو همه چی بخصوص روابطم باشوهرم خیلی بهم خورده

1 Likes

سلام ، من هم شدیدا اینطوری شده بودم ، سخت ترین روزام بود بس که حساس و کلافه بودم اما فکر میکنم بخاطر استرس پنهانی هست که ادم داره ، کلا اخر هفته ی هشت بارداریم حساسیت و عصبی بودن و کلافگی م خوب شد اما اون دو ماه خیلی عذاب کشیدم

2 Likes

دوماه منظورتون همین اقدام بود دیگه
خیلی بده بخدا

منظورم از زمانیه که اقدام کردم تا زمانی که سونوی هفته ی هشت بارداری رو رفتم عزیزم ، خیلی بد بود حالت روحی ام

2 Likes

اها وای من الان انقد حس بدی دارم ک نگو حس تنهایی

میگذره عزیزم ، سعی کن بیشتر از خونه بیرون بری

1 Likes

آره بابا منم اینطوری بودم تو دوران اقدام انقدر گیر گیری شده بودم که نگو بخاطر تغییر اخلاق به دلیل افزایش هورمونها این چیزا پیش میاد

1 Likes

عزیزم نذار رابطه بهم بخوره این شوهرته اولو آخر باهاته نه بچه ونه پدرومادر بهش حق بده تو همه مسأله ها بعضی وقتا ما به چیزایی حساس میشیم که اونا حتی فکرشم نمیکنن وقتی بع زبون بیاریم فک میکنن کاریه که به نفعشونه و میرن انجامش میدن اون وقت بیشتر ناراحت میشی میدونم که تا آدم یه خطایی رو ببینه همیشه حس بدی به آدم دست میده که نکنه دوباره اون تکرار بشه نگران نباش اینو بدون هیچ کس جای کسی رو نمیگیره چون اگه حساسیتت در این موضوعه از قلب یه رگ به انگشتی که حلقه انداختین مستقیم وصله اینو بدون با رضایت قلب همدیگه رو پسندیدین امیدوارم این حساسیت ها گذرا باشن

2 Likes

اره بیرون بودنی راحت ترم

2 Likes

نه من چیزی ازش ندیدم احساس میکنم خیلی ازمـ سرد شده میترسم بااینکه برام عادی بود این مسعله چون مادرشوهرم زندگیم بهم میریزه ولی راهش پیدا کرده بودم ک چجوری جلو جنگ و دعوارو بگیرم الان چن روزه باز عین موش و گربه ده دقیقه پیش هم نمیتونیم اروم بشینیم

1 Likes

من نمیدونم این مادرشوهر ها چطوری خودشونو باعث زندگی بچشون میکنن

1 Likes

انگار خودشون هنر کردن بچه زاییدن

1 Likes

بخدا همش قران دستمه ولی چیکار کنم حس میکنم اخرخط

1 Likes

والا این وضع اقتصادی گوشت کیلویی110منی که الآن باردارم باید گوشت و مرغ بخورم

1 Likes

اینکه جادوگره تو عرض ی ثانیه زندگی ادمارو بهم میریزه

1 Likes

ببخشید قصد فضولی ندارم ولی در چه مورد دخالت داره؟؟

1 Likes

عزیزم خدابزرگه مشکلات مادی حل شدنی هستن ولی مهم تر ازاون روح ادم ارامش داشته باشه خیلی ارزش داره

1 Likes

پول خرج کردن
اصلا میگه هیچی نخر برا خونت
دو بهم زنی میکنه
کلا مریضه نمیخواد خوشبختی کسیو ببینه حتی به پسرای خودشم رحم نمیکنه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.