افسردگی بعد از سقط

بچه ها من چندوقت پیش نی نیم سقط شد الان خیلی خیلی افسرده ام توروخدا اگه هرکی تجربه ایی دراین مورد داره کمکم کنه

2 Likes

سلام عزیزم چند وقتت بود گلم منم ۲سقط داشتم منک خیلی افسرده شده بودم همش گریه از همه بدم می اومد دوس نداشتم حتی کسی بهم بگ برات ناراحتم ب همه بدبین شده بودم میگزره گلم

عزیزم واقعا برات متاسفم منم دوتا داشتم یه هشت هفته یه شیش ماهه خیلی داغون شدم اما رفتم پیاده روی و ورزش اصلا تنها نباش چون بیشتر تو فکر میری میدونم هر کسی چیزی میگه به خودت میگیری اما اینو مد نظر داشته باش هیچ کس از سقط تو خوشحال نشده به خود خدا بسپار خلاصه خیلی خیلی خودتو.سرگرم کن

منم ی ۳ ماهه و یه ۶ماهه ۲۴ هفته بوده دلیل سقط تو چی بود تو شیش ماهگی

من چهار ماه سقط کردم هنوزم گاهی حالم بد میشه اما اینم جز اون درد هایی که با گذر زمان خوب میشه خدا به فکر ما هم.هست

زهرا طبیعی اوردیش منک سزارینم کردن هرچی امپول فشار زدن دریغ از یه سانت باز شدن رحم اخرشم انقدر دستکاریم کردن خونریزی گرفتم غش کردم بردنم اتاق عمل ۴کیسه خون بهم وصل کردن

1 Likes

من الان ۸ماهه از سزارینم میگزره این ماه اقدام کردمه برابارداری

1 Likes

عزیزم منم تجربه کردم هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ارومت کنه قران بخون و از خدا برا خودت طلب صبر کن ایشالله نی نی بعدیت سالم بغل میگیری

1 Likes

من حال خودت رو دارم اذر سقط کردم اما هنوزم اشک میریزم و افسرده ام :pensive::pensive::pensive::pensive:هیچ کاری،نمیشه کرد من که،هیچ جوره اروم نشدم الکیم،نمیتونم به خودم امیدواری بدم

1 Likes

منم اذر پارسال سقط کردم ۶هفته الان۳ماه اقدامم

1 Likes

ممنونم دوستان ممنون از لطفای بیکرانتون.من۱۰هفته بودم و قلبش تشکیل نشد سقط شد

عزیزم منم سقط داشتم از همه چیز بدم میومد فقط گریه میکردم اصلا دوست نداشتم کسی بیاد دیدنم یا بهم دلداری بده خیلی حس بدیه ولی میگزره خدا بزرگه

منم دقیقا همین حس رو دارم از همه جا و همه کس بدم‌میاد همش فکرم مشغوله کسی باهام حرف میزنه قصد میکنم بزنم فکشو بیارم پایین

عاطفه جان شما مشکلت چی بود دوتاسقط کردی؟

اره دقیقا مخصوصا که داشتم گریه میکردم مادر شوهرم اومد گفت پاشو خودتو جمع کن انگار جوون ۱۸ ساله از دست داده :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

زهرا جان شما چراسقط داشتی؟

به منم همه همینو میگن:sob::sob::sob::sob::sob:

آوا جان ابولفضل کیان جان شما چرا؟

سمیرا جان اطرافیان من اصلا درک ندارن

اطرافیان من هم همینطور فقط شوهرم درکم کرد اصلا نمیدونی که نگاهم میکرد گریه میکردم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.