افزایش شیر

سلام خدمت همه دوستان
می خواستم ببینیم کسی تحربه استفاده از پودر شیر افزا رو داشته ؟؟ی پودر که میریزی روی شیر یا اب باعث افزایش شیر میشه.اگه کسی استفاده کرده ممنون میشم تجربه اش رو بگه،من سرچ کردم چند تا اسم اومد مثل لیدی میلک،گالاکتومید،گالاکتوژیل که خارجی

کسی تجربه ای نداشته؟؟؟

من هرراهی رو برای زیاد شدن شبر انجام دادم نتیجه نگرفتم جز ایه ۱۵سوره محمد ص

1 Likes

آیه روخوندین روشیر؟چندبار?

شیر رو بیشتر میکنه آیه محمد (ص )

خواهر من قطره شیر افزا خورد و پیاده روی کرد شیریش زیاد شد بعدش یه نوع ماهی هم هست که خوردنش شیر خیلی زیاد میشه حالا اسمشو یادم نمیاد ولی از ماهی کوچیکا هست مثل سالمون

زنی که شیر او کم باشد این دعا را نوشته از گردن اویزد طوری که از وسط سینه باشد.
یُصلح لکُم اعمالِکُم و یغفِر لکُم ذُنوبکُم و ید خُلُکُم جنّاة تجری بنام مادر موسی تبع ولو حاسد و بحقّ مادر موسی (ع) و صلّی الله علی محمّد و اله اجمعین.

۲.ـدر طب الائمه آورده که برای کم بودن شیر این را می نویسی و در آب انداخته و به او مینوشانی : (فِیهَا أَنْهَارٌ مِّن مَّاءٍ غَیْرِ آسِنٍ وَأَنْهَارٌ مِّن لَّبَنٍ لَّمْ یَتَغَیَّرْ طَعْمُهُ وَأَنْهَارٌ مِّنْ خَمْرٍ لَّذَّةٍ لِّلشَّارِبِینَ وَأَنْهَارٌ مِّنْ عَسَلٍ مُّصَفًّى ) (سوره مبارکه محمد صلی الله علیه و آله ، آیه 15 ).
۳. و در حاشیه منهاج سمنانی (ره) و تسهیل الدواء است که به جهت زیاد شدن شیر زن مرضعه (شیرده) این آیه شریفه را بنویسد و بشوید و آن زن بخورد شیر او بسیار میگردد:
(ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُم مِّن بَعْدِ ذَٰلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَةِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَةً ۚ وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَةِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ ۚ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ) (سوره مبارکه بقره ، آیه 74).

ممنون عزیزم :kissing_smiling_eyes:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.