افزایش اشتها در بارداری

اشتهام خیلی باز شد بنظرتون چه کار کنم درصورتی نمیخورم نمیخواهم یه وقت اضافه وزن داشته باشم ازاین طرف هم می ترسم واسه بچه ام مشکل داشته باشه آخه احساس میکنم خیلی گرسنه ام ولی درصورتی هم میخورم از معده شکم اینا بخارگرمایی بیرون میادمیشه کمکم کنید

عزیرم من هم تا دوماهگی اینجور بودم بعدخوب شدم میگن اگه بچه پسر باشه مادر همش گرسنه میشه

جدی الهی عزیزم مرسی که راهنمایی کردی منو فدات اره بدجوری گرسنه ام میشه یه سوال ماه هایی اول اضافه وزن داشتی یا ن من اضافه کردم وزن

وای منم اینطوریم دیشب ساعت ۲مامانم برام غذا گرم کرد.شوهرم تعجب کرد چون همیشه تو غذا خوردن رعایت میکنم همیشه در حال رڗیمم.یکم میخورم بعد چندساعت معدم ضعف داره.
من هنوز جرات نکردم برم تست بدم امروز پنج روز تاخیرم

منم همیطورم ماهای اولمه از بس گشنه ام میشه دیگه رووم نمیشه برم تو اشپزخونه چاقم شدم همه میگن چی شده یهو چاق شدی

عزیزم زودتر آزمایش بدید. ماشالا چه طاقتی دارین :smile:

2 Likes

خدا برامون پس به خیر باشه وگرنه اگه اینجوری پیش ب ریم اضافه وزن اضافه پیدا میکنیم من خیلی تو فکرم که خوردم کم کنم ولی می ترسم واسه بچه ضرر داشته باشه از فردا رژیم غذایی کنیم :rofl::joy::smile::sweat_smile::laughing::joy:

میگم کسی بوده ک علامت yکه تو چشم زنه باردار برا تعیین جنسیت درست باشه؟

وای نه اتفاقا دل تو دلم نیست بخدا.
میترسم زود برم بتام کم باشه
اخه هنوز بی بی منفیه.میگن تو بعضیا دیرتر نشون میده.

برای این تعیین جنسیت میگن اگه تو هر دوتا چشم yباشه دختره ولی برا من پسر بود تو پایین هر دوتا چشم بودy

اخه مال من فقط چشم چپم هست میخواستم بدونم حقیقت دارن یا نه

تا اون حد یادمه فک کنم چشم چپ دختره البته شک دارم شایدم راست دختره خخخخخ ار نت سرچ کن ببین کدومه

خب میگن دختره بعد میگن اگ داخل دوتا چشمم باشه دختره ولی تو میگی مال من پسر شد پس اینا الکی ان

اره والا هر کی یه چیزی میگه به اینا زیاد دقت نکن گلم راستی میگفتن سینه چپ بزرگتر باشه یعنی دختره ولی بازم برای من پسر شد

ویارم داشتی؟ماها اول اشتهات زیاد نشده بود؟

نا ویار نداشتم الان که الان ندارم بالام نیاوردم اولاش اشتها نداشتم اصلن تا هفته بیست یک کیلوم اضافه نکردم ولی الان که هفته سی هستم پنج کیلو اضافه کردم راستی میگن متمانی که پسر دارن خوشگل میشن ولی بنظرم زشت شدم ولی هنوز بینیم بزرگ نشده

راستی عزیزم بارداری و هفته چندی؟؟

اره هفته یازدهمم

تو سونو جنین طرف راست بود یا چپ

تو عکسش بهم داد طرف راست بود

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.