افتادن زمین در بارداری

بچه ها کمک
من الان پام گیر کرد و خوردم زمین ولی روی شکم نیفتادم به حالت نشسته روی زانو افتادم،هفته ۱۰ بارداری هستم
بنظرتون ممکنه خدای نکرده مسیله ای پیش اومده باشه
فعلا توی این یه ربع اتفاق و مسیله خاصی که پیش نیومده

بچه ها کسی نیست اضطراریه
دارم از نگرانی میمیرم

عزیز دلم وقتی به کمر و شکمت فشاری نیومده نگران نباش
درضمن برای اطمینان بیشتر دراز بکش و استراحت کن
و استرس نداشته باش
صلوات بفرست و ایت الکرسی بخون و ارامشتو حفظ کن
ان شالله چیزی نشده عزیزممممم

1 Likes

عزیزم منم به شدت تو هفته 12بارداری افتادم با کمر روی زمین الحمدالله هیچ اتفاقی نیفتاد خدا خودش نگهداره. به خودش توکل کن :blush::blush::blush::blush:

1 Likes

تا به امروز صبح هیچ اتفاقی نیفتاده،یعنی لازم نیست برم سونو؟
دیشب دروقت بود و دسترسی به دکتر نداشتم
خیلی نگرانم :pensive:
به کمر،شکم و پشتم هیچ فشاری نیومد فقط روی زانو نشستم، هیچ نوع دردی هم ندارم ولی بازم استرس دارم که خدایی نکرده واسه بچم اتفاقی نیفتاده باشه

سلام عزیز
رفتی دکتر بعد افتادنت؟

من یه روز صبح تازه از سونو برگشتم اون روز فهمیدم بچه م پسره صدای قلبم شنیدم همه چی خوب بود اومدم خونه هنوز لباسامو در نیاوردم نشسته م رو صندلی خواستم خبرو به شوهرم بدم هردو پایه های پشت صندلی شکسته بودن نفهمیدم محکم نشسته م بش تکیه دادم یه دفعه خوردم زمین انقد محکم خوردم ک فک کردم دیگه کار تمومه بچه م حتما یه چیزی شده پشتمم تا سه روز درد می کرد دیگه تکوناشو احساس نکردم …اون سه روز ک گذشت همه چیز خوب شد بچه م تکون خورد کمرمم دیگه درد نکرد فک کنم همش بخاطر استرسی بود ک داشتم…

1 Likes

سلام عزیزم،الان کوچولوت دنیا اومده؟
بعدش دکتر نرفتی؟

اخه من دکتر نیستم بخوام نظر بدم عزیزم
اما اگر دیدی لکه بینی داری برو دکتر حتما
ولی میتونی فردا با دکترت تماس بگیری و خاطرت رو جمع کنی

1 Likes

نه لکه بینی نداری
مرسی عزیزم :kissing_heart:

اگه لکه بینی نداری اصلا استرس نداشته باش. تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته. شما هم که میگی به شکم و کمرت نیوفتادی. خیالت راحت باشه. جنینو با تُف نچسبوندن که الکی بیوفته

1 Likes

خداروشکز عزیزم
ولی استراحت کن امروز رو بیشتر و به خودت فشار نیار

1 Likes

:joy::heart_eyes::grin:

1 Likes

دقیقا دارم همین کار رو میکنم
مرسی عزیز دل،تا حدودی خیالم راحت شد :kissing_heart:

قربونت عزیزم

1 Likes

عزیزم من تو سیزده بدر که فک کنم هفته بیستو دو بودم فک کنم پام لیس خورد افتادم نوروزم رفته بودم عراق اونجا بالش درست خورد به شکمم میزاشتم تو کمد خیلیم درد کرد تقریبن یه ربع به پشت خوابیدم ولی کلن اون روز درد کرد ولی الحمدلله اتفاقی نیفتاد طرفای عصر خوب شدم چون جفتمم قدامی بود خیلی ترسیدم اگه خدا بخواد بده میده ولی در هر حال باید مواظب باشیم چون خیلی حساسه

عزیزم استرسی که شما دارین از زمین خوردن بدتره، نگران نباشید اگر لکه بینی ندارید مشکلی نیست فقط استراحت کنید. حتی اگر خدای نکرده به شکم تون هم ضربه ای وارد بشه به این راحتی ها اتفاقی برای جنین نمی افته عزیزم نگران نباشید.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.