افتادم تو چاه زندگی،کمکم کنید 🥺

بچه ها چه نذری کردید که۱۰۰٪جواب داده خیلیییی نیاز دارم ،به غیر از چله زیارت عاشورا:heart_eyes:
یه نذر خوب بگید(می‌دونم همه نذرا خوبن ولی بعضیاشون بهتر حاجت میدن)
فقط خیلی بریز و بپاش نداشته باشه دستم یکم خالیه
ممنون:white_heart:

7 Likes

نمیدونم یهو به دلم افتاد نذر کن واسه امام رضا

1 Likes

صلوات نذر کن یعنی

1 Likes

یک خانمی هست دستش تنگه من برا اون از لباس خودم برا بچشم از لباسای بچه نذر میکنم گاهی هم مواد غذایی یا پول
شماهم ببین یکی این مدلی که مستحق هست پیدا کن نذرش کن ثوابم داره

2 Likes

وای امام رضا که عشقه:heart_eyes:
تازگیا خیلیییی نزدیک شدم بهش:pleading_face:
یه بار یه نذری کردم به نیتش بعد کاملا برعکس شد و خیلییییی بد شد ماجرا دلم شکست ناراحت شدم تا اینکه یهو برام از یه لحاظ دیگه معجزه کرد و الان میگم حتما اون نذرم به صلاحم نبوده

5 Likes

دعای مشلول حاجت روایی داره

2 Likes

بخدا حاجت میگیری من ن ترو میشناسم ن چیزی ولی به دلم افتاده امام رضا حاجتت و میده

4 Likes

عزیز دلمی چشم،ممنون:white_heart:

3 Likes

قربونت

1 Likes

والا من هر موقع نظر کردم هفت تا چهارشنبه برم حرم امام رضا سر خاک نخودکی یس بخونم محاااال ممکن بوده که نشه
و نظر ختم واقعه و چله سوره حشر

5 Likes

خودم بشخصه علاقه زیادی به دعای نادعلی دارم .هروقت خوندم خداروشکر خوب بوده .وحدیث کسا خیلیا حاجت گرفتن

1 Likes

چقدر طول كشيد حاجت گرفتيد؟
حتما خيلي دلتون پاكه
كاش واسه منم بشه :pensive:

2 Likes

نذر یاسین برا آیت ال…بهجت وزیارت عاشورا برا اون عالم بزرگوار.

1 Likes

همیشه به وسطای نذر که میرسم برآورده میشه :heart_eyes::heart_eyes:
من خیلی اعتقاد راسخ دارم به نذر کردن اصلا شک نمیکنم که ممکن اون اتفاق نیفته حس میکنم یکمم قانون جذب ممکنه توش دخیل باشه

2 Likes

چه خوب :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
آره ممكنه :cherry_blossom:
ميشه دعا كني براي منم بشه:pleading_face::sweat:

2 Likes

حتما اگه قابل باشم :heart:

1 Likes

کاش من نزدیک بودم برای پای آیهان این کارو میکردم معجزه میشد با دوجلسه گچ گرفتن بچم خوب میشد:pensive:

1 Likes

حتماااا خوب میشه عزیزم :heart::heart::heart: اصلا غصه نخور خدا کمکش میکنه :nazar_amulet::pray:

1 Likes

:heart::heart::heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.