اعصاب ندارم دیوونه شدم

بره بگه بهتراز اینه که تو خودتو اذیت کنی یه مدت باهت قهرمیکنن باز دوباره میان جلو
منم اینطوری کردم کرونا اومده بود جاریم هرروز بچشو میفرستاد خانه من بچمو هی بغل میکرد بوس میکرد منم اعصابم خورد شده بود برگشتم به بچه گفتم تا یه هفته بچمو بغل نکن رفته بود به باباش گفته بود زورش گرفته بود میگف غیر مستقیم به بچه من گفته تایه هفته دیه نیا اینجا یه مدت محلم نمیزاشتن برامنم مهم نبود آخرش خودشان آمدن جلو ودوباره باهام حرف زدن
حالا دیگه عبرتشان شد هرروز هرروز بچشو نفرسته خانه من الان نزدیکه۲ماهه که دیگه بچش نیومده خونه ما:grin::grin::grin:

2 Likes

افرین
:smiley::smiley:

1 Likes

خانواده شوهرو تانشوری نزاری کنار آدم بشو نیستن:grimacing::grimacing::grimacing:

1 Likes

بچه بهونه پدر و مادرشو نمیگیره

مامان و باباش کجان که ۱هفته مونده خونه شما؟

نه :confused::confused:

1 Likes

خونشون :confused::confused:

1 Likes

دیگه این سری بخواد بیاد بمونه نمیزارم نیفرستمش خونه مادرشوهرم خیلی خستم کرد .

به خدا وقت نکردم برم حموم خونه جمع کنم .الان دارم جمع میکنم تا بریم حموم .

سلام والا من خواهرشوهرم یه بار بچه ها شو گذاشت پیشم رفتم مراسم اونقد اذیت شدم شوهرم دعوام کرد گفت حق نداری مسئولیت قبول کنی هر چقد هم خوبی کنی بلایی سر بچه مردم بیاد آدمو میکشن که عمدا کردی منم دیگه قبول نکردم.شما هم سعی کن قبول نکنی

2 Likes

خب به جاریت بگو دست تنها سختمه مراقب دوتا بچه باشم وقتی اونا به روی خودشون نمیارن که شاید تو ناراحت بشی توام به روی خودت نیار و رک راست حرفتو بزن…

1 Likes

چه دل خجسته ای دارن ننه باباش

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.