اعصاب خوردی

بچه ها بخدا خودمو دست بالا نمی گیرما ولی به بعضی چیزها فکر میکنم اعصابم خورد میشه همسرم شاسی بلند خریده خب چن روز پیش گفت حاضر شو بریم خانواده تو ببین خیلی ارزش قائل واسه خانواده من ولی فکر میکنم اونا اینطوری نیستن در مقابل منم حرصم میگیره میگم آخه چرا اینطوری میکنی هر جوری ان توهم اونطوری باش خب خواهرم اینا تازه صاحب خونه شدن رفتیم اونا رو ببینیم راهم یه ذره دوره خواهر شوهرم ماشینش خراب بود میخواست ببره بده تعمییر کار بعد به همسر من میگه تو دنبال من بیا اونو بدم تعمییر بعد سویچ ماشینو تو بده برو دنبال کارت من کارم تموم شد میام دنبال منم حرصم میگیره بخدا از خودشون چیزی بخواین نمیدن ها یبار دوتا ماشین گرفته بودیم یه روز کامل موند دستش رفتن گردش دنبال کارشون نیاوردن هیچ آخرسر همسرم از بیرون ماشین گرفت رفت دنبالش ماشین و آورد یا یبار اومد ماشینو گرفت برد کارشو کرد بعد آورد همسرم باز رسوند خونه شون حرصم میگه که چی حساب کردن مارو بدتر از ما هم کسی نیست در حالی که به برادرش ماشین نمیده تا سر کوچه بره

5 Likes

چجوری به همسرم بگم چی بگم آخه بهش واقعا موندم مثلا زنگ میزنه قرض میخواد تا آخر ماه بعد چن روز گذشته نمی زنه همسر من ناراحت میشه منم میگم خب نده میگه بخاطر تو دادم اون روز داداشم واسه فامیل همسرش گوشی خریده همسرم هم بخاطر من اقساطی گرفت داد گفتن چک نداره گفت باشه آخر ماه بزنه دو قسط بعد چن روز گذشت نزدن منم پیام دادم دوبار که زدین یا نه داداشم زنگ زده میگه ما پول کسی رو نخوردیم شما دومی باشین منم نشستم کلی گریه کردم که نه پول مال منه نه گوشی فقط اعصاب خوردی مال منه

3 Likes

خب با شوهرت صحبت کن که کمتر بهشون رو بده

2 Likes

همینایی که الان اینجا گفتی خیلی منطقیو خوبه همینارو به شوهرت بگو

2 Likes

آخه خانواده خودمن یهو میبینی رفتیم خونه اشون مثلا میگه ماشینت رو لازم دادم بده خب شما بگین ماشین ۴۰۰تومانی رو قرض میدن یا میگیرن

2 Likes

بخدا مشکل از شوهرم نیست که اونم تو رو در وایسی قرار میگیره اصلا هرچی دارم یا ندارم میگم مال خودمونه دیگه فرار نیست اختیار یه کسی دیگه قرار بدیم بعد خانواده خودم به من میگن تو خسیسی وفلان

3 Likes

من همیشه میگم این شوهر خوبه که واسه ادم میمونه
وقتی شوهرت خوبه پس ارامش خودتون خیییلی مهم تره
میتونی با خانواده خودتم جدددیییی حرف بزنی ناراحتم شدن اشکال نداره ولی خودت خیلی واضح و صریح بگو

4 Likes

بزار بگن
یه مدت که ببینن تو کوتاه نمیای دیگه هیییچ توقعی ازت ندارن

2 Likes

همین دیگه واضح و صریح نمیتونم چیزی بگم همسرم میگه تو بگو من هی خودمو میکشم کنار باز نمیشه ولی بخدا اگه مال اونا باشه من حتی نمیتونم ازشون چیزی بخوام

1 Likes

بخدا یه چیزی میگی دا نمی شناسی که الان از حرص دارم میترکم با یادم میفته

1 Likes

ببین عزیزدلم با خودت جدی باش
اگه مالت واست ارزش داره به جای حرص خوردن خیییلی رک برو بگو خوشم نمیاد همش از ما وسیله میگیرن نهایتا ناراحت نیشن ولی دیگه خیالت راحته راحت میشه

2 Likes

آخه میدونی فک میکنم کل خانواده ام ازم سو استفاده میکنن اعصابم خورد میشه از طرفی هم نمیخوام ترد شم

1 Likes

طرد نمیشی عزیزم نگران نباش یه مدت شاید باهات سرسنگین باشن ولی بعدش اوکی میشه

3 Likes

الان خواهر کوچکم قبلا ماجراشو گفتم پولمو گرفت و پس نداد خیلی خوبی کردم با بدی جواب داد حتی واسه بچه اش مادری کردم الان با اون حرف نمی زنم چون دوس نداشتم بیشتر ازاین سو استفاده کنه خواهر بزرگم هم به جای پادر میونی بینمون رو زد الان یدونه خواهرم رفت آمد دارم اونم که اینطوری

2 Likes

عزیزم مام با هییییچ کس رفت و امد نداریم
چون وقتی بودن همش اعصاب خوردی بود ولی الان که نیستن حداقل خیالمون راحته

2 Likes

نمیدونم بخدا آخه نه با مارو چی حساب کردن مگه از ماشین هم قرض میشه آخه الله اکبر بخدا چن بار رفتیم بیرون بیچاره همسرم هم بردنش با اون بوده هم خرج کردنش مثلا میگما انگار ماشین مال اوناست میگه من می رونم تو کنارم بشین مثلا میخواد اونو پشت فرمون ببینن

1 Likes

منم آخر سر بخدا همین کار رو میکنم فکر میکنم اعصابم خورد میشه بخدا اینهمه خوبی کردم یه ذره اشو هم ندیدن

1 Likes

بخدا الان ماشین مون ضرر میکنه بیچاره همسرم تو فکروخیاله الان یکی هم نمیگه چی شده

خب بده چه اشکال داره

1 Likes

چرا بس ما نمی تونیم چیزی در خواست کنیم ازشون فردا زد یه جای ماشین و داغون کرد چی فک میکنی میاد خرجشو میده چقدر ماشین ما افت میکنه وقت صرفش میشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.