اعتقاد به خدا

سلام بچه هادبیاید بگید اعتقادتون به خدا چه جوریه و براش چی کار می کنید کیا اعتقاد دارن ادمای بد تو دنیا راحت تر زندگی می کنن تا ادمای خوب و با خدا

1 Likes

س اره درسته آدماي بد تودنيا خوب زندگي ميکنن.ولي تواون دنيا خدا جزاي کارشونو ميده

2 Likes

من خودم خيلي سختي کشيدم توزندگيم.هم تودوران مجردي هم تومتاهلي.زندگي همينه…توکلمون ب خدا باشه خدا کمکمون ميکنه…نمازبخونيم.صدقه بديم.ب ديگران کمک بکنيم.ازبديها دوري کنيم.خدا فرجي هم ميکنه توکارامون…ادم بايد صبر وتحمل داشته باشه نبايد در برابر مشکلات تسليم بشيم.

مادرمو ک ازدست دادم خيلي افسرده شدم.ازوقتي فوت شد تاالان همش خوابشوميبينم…چون خودم ازش خواستم ک تاوقتي زنده ام توخواب ببينمش…دوريش بدجورعذابم ميده.ازدنيادلزده شدم.ولي هربار خدارو يادميکنم وقران ميخونم راحت ميشم .

خدا بهت صبر بده

ممنون عزيزم

اين س ساله ک ازپيشمون رفته. حتي نميتونم نگاهي ب عکساش بندازم.چندبار اتفاقي ديدم سيرگريه کردم.تحمل ندارم…تاالان هي گريه ميکنم براش.چون خودم بيشتر ازهرکي ازش پرستاري ميکردم.حتي موقعي ک ازدواج کردم ب خونوادم ميزدم ک سرساعت داروهاشو بدن.وسرساعت هم زنگ ميزدم بهشون.

واقعا همینطوره عزیزم

خدا بهت صبر عطا کن

ممنون زنده باشين

منم خیلی ب حدااعتقاددارم خیلی جاها کمکم کرده و ناامیدم نکرده.ولی کاهل نمازم.بشددددت پشیمونم و دارم مطالعه میکنم درموردنماز ک شروع کنم بخونم و دیگه ترک نکنم.التماس دعا دارم ازتون

انشاالله خدا هم کمکتون ميکنه

خدابهت صبربده عزیزم من فکرشوکه میکنم گریم میگیره زبونم لاااال مامانم نباشه من میمیرم نمیتونم تحمل کنم اخه من اصلا تحمل ندارم بچه ک بودم ب کارت ملی مامانم نگامیکردم یادتونه قدیمیاچطوربود مینشستم گریه میکردم ک سره مامانموبریدن :grin:

بي مادري سخته خواهر.بعضي وقتا ميگم حاظرم ازهرچي بگذرم فقط مادرم برگرده…ياگاهي وقتا ميگم کاش برا ي بارهم ک شده واقعي ببينمش دراغوشش بگيرم سيرگريه کنم.مادرم بيش ازحد مهربون بود.باهمه مهربون بود.کم حرف بود.همه دوسش داشتن.همه عمرشوعذاب کشيد.مادرم ازغصه مريض شد آخرش دورازجونتون سرطان گرفت

1 Likes

به نظر من اگر یه ادم واقعا مومن وخوب باش از یه ادم بد بیشتر از زندگیش لذت میبره

1 Likes

ما همیشه فکر میکنیم ادم خوب باید زجر بکشه ویا هرکی مومنه داره ایمانش رو با زجر حفظ میکنه

با همین تفکرات چهره ی دین وایمان رو زشت کردن بین مردم

1 Likes

ادمی که خوبه اگر واقعا خوب بودنو بلده میتونه راحت زندگی کنه اینکه فکر کنیم ادمای بد راحتتر زندگی میکنن کاملا اشتباست شاید در ظاهر اینو نشون بدن اما باطن قضیه کاملا برعکسه…خودشونم در حال عذاب کشیدن هستن اما به صورتی دیگر که در ظاهر پیدا نیست

قبول دارم واقعا همینطوره ولی گاهی ادما برای دوری از خدا دنبال این بهانه هان

آره واقعا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.