اعتقادات ودعا

بچه هامیخواستم دعاکنم واسه بچه دارشدن ولی می ترسم

وقتی مجردبودم هی دعامیکردم که خدا ازدواج کنم.از زندگیم ناراضی نیستم ولی گاهی مشکلاتی پیش میاد توزندگی میگم کاش ازدواج نمیکردم بعدبه خودم میگم توخودت همه ش ازخدامیخواستی ازدواج کنی حالاچی میگی پس. الانم میترسم دعاکنم یاصلوات ختم کنم یا نذرکنم که بچه دارشم.میترسم ازخدا زورکی چیزی بخوام بعدشم پشیمون شم. نمیدونم چیکارکنم.همیشه توکل م به خداس میگم اگه مصلحت بدونه خودش میده

س نیتت باید صاف باشه عزیزم،

ترس ب دلت راه نده

ازته دل میخوام هرچی خدا صلاح میدونه بشه

چون نوشته کپی نشد عکس گرفتم فرستادم براتون

خیلی ممنون عزیزم

خواهش میکنم :rose:

همه تو زندگیشون مشکل دارن،منم مجرد ک بودم همش دعامیکردم ازدواج کنم چون خیلی مشکل داشتیم توخونه ،ازدواج ک کردم بدتر،، همش میگم کاش خدا قسمت میکرد تاآخر عمرم بدون شوهر میموندم،، واقعا عذاب آوره

ڪودڪے از خدا پرسید
اگر همہ چیز از قبل
تو سرنوشت نوشتہ شده پس چرا آرزو ڪنیم…!؟
خدا لبخند زد و گفت شاید تو بعضے صفحہ‌ها نوشتہ باشم
هر چے تو آرزو ڪنے :slight_smile:

:broken_heart::heart: :heart::broken_heart:

3 Likes

عزیز اینکه میگی دعا کردی ازدواج کنی شاید تو سرنوشت شما بوده شما دعا نمیکردی هم با همین اقا ازدواج میکردی خدا هر چی صلاحه همونو قسمت بنده هاش میکنه
من وقتی خواستم باردار شم به خدا توکل کردم وازش خواستمولی همیشه اخرش میگفتم هر.چی صلاحمه بشه خداروشکر زپد حامله شدم
ولی همسرم پسر خیلی دوس داشت میگف من همیشه دعا میکنم بچم پسر شه منم دعا کردم گفتم خدا ما دوس داریم بچمون پسر شه ولی هر چی صلاحه همونو بکن

1 Likes

میدونم باران جون،، همه چی دست خداس ، خداروشاکریم

اره همه چی دست خداس
بعضی وقتا ما هیلی دعا میکنیم ولی نمیشه یعنی خدا نمیخواد و به صلاحمون نیس

همه توزندگی مشکل دارن بحث دارن دعوادارن و …دعاکن ازش بخاه بهت بچه بده بخاطر بچه هم شده زندگیت هزاربرابر بهتر ازقبل بشه …

1 Likes

منم دقیقا مثه تو فکر میکنم ولی کاری جز دعا نداریم که خداخودش گفته از من بخواهید

مشکل اینه که ما فک میکنیم کلا قرار نیس توی دنیا سختی بکشیم و همش داریم فرار میکنیم از سختی ها
اما واقعا دنیا محل رنج کشیدنه
ایه قران میفرماید همانا ما انسان را در رنج آفریدیم
ما اگه راه درست رنج کشیدن رو بلد باشیم همیشه از زندگیمون راضی خواهیم بود
کتاب رهایی از رنج ها نوشته آقای حسینی رو مطالعه کنید اگه دوس داشتین بهم بگین فروشگاهشو معرفی کنم بهتون

3 Likes

دعا کن ولی برای اینکه بهش نزدیک شی. چون یه قدن تو مساوی با صد قدم خداست. ولی قبل از دعا بهش اعتماد داشته باش. بدون که بهترینو برات میخواد همیشه و همه جا. طلبکار نباش ازش چون یه جایی یه روزی یه نفس راحت میکشی و از ته دلت میگی خدایا شکرت. دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره

من خیلی دوست دارم نمازخون بشم.کاهل نمازم.خیلی دعا کردم ب خدا التماس کردم وقتی شروع میکنم بخونم کمکم کنع ک دیگه ترک نکنم ولی نهایت یک هفته میخونموتموم.
حتی نذرکردم
گفتم خدایا اون شورواشتیاقوبتدازتودلم ک ترک نکنم ولی اصلا خداصداموانگارنمیشنوه.
ناه رمضون خیلی تصمیم جدی گرفتم ک بخونم خیلیم مطالعه کردم درموردنمازگفتم خدایا ب حق این ماه کمکم کن.ولی اصلا یهویی انگاراب سردبریزن روم .فکرنمازوایناازسرم دراومد.
نمیدونم چمه و چرا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.