اطراف ناخنام داغونه + عکس

کسی راهکاری بلده؟؟
خیلی از نزدیک زشتن
اصلا دورش صاف ویکدست نیس!

2 Likes

کسی نیس!

عزیزم این که چیز خاصی نیست من فک کردم اوضاع ناخونت بدتر باشه حالا اگ خیلی حساسی فک کنم بری پیش ناخن کارا برات دورشو مرتب کنن

3 Likes

اول یکم دوره ناخوناتو با ناخون بگیر و مرتب کن
بعدش روشون سوهان بکش

1 Likes

من ناخن بلند اصلاً دوست ندارم :grimacing:

بنظر من ناخوناتو مرتب بگیر و سوهان.کن بذار مرتب و یک.دست بلند شن اینجوری زیاد قشنگ نیست

عزیزدلم خیلیم افتضاح نیست اما اگ بری سالن ناخن کار برات ردیفش میکنه :blush:

چه فرنچی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

اصلا سوهان نکشیدم
هنو وقت نکردم
میشکنن تو کارای خونه به هرحال

با این ابزارایی ک کیفی هستن، گوشت دستت بزن عقب بعد با عنبرش گوشت اضافیش بچین

1 Likes

خودت باید درست کنی دیگه.
قشنگ یه پیاله بردار آب گرم بریز داخلش ،یکم روغن زیتون ،با یکم آبلیمو.ناخنات و بذار داخلش پنج تا ده دیقه.بعدش با دستمال رطوبتشو بگیر و اگر ست مانیکور داری که خوبه اگه نداری،با نوک سوهان دورشو بده پایین چون نرم و مرطوب شدن راحت میاد پایین با ناخنگیر پوستای اضافیشو بگیر و ناخنتو سوهان بکش.دستتو بشور و دورنلخنلتو چرب کن

1 Likes

@Sama766ks

گلم برو پیش یه ناخنکار و بگو ک برات مانیکور کنه
تمام اضافات ناخنت رو درست میکنه

سلام عزیزم ناخنات خیلی تمیز هست.
اگه ناخن بلند دوست نداری برو پیش ناخنکار بگو برات مانیکور انجام بده بعد سوهان بکشه هم اندازه کنی کاشت دوست نداری برات ژلیش انجام بده

مثل این دوستم ک اومدن رو ناخنای طبیعیش طرح زدیم لاک زدیم دراخرم رشد کرد میبینی که ن لب پر شده ن ناخناش شکسته
ناخن ضعیف و شکننده رو مقاوم میکنه ژلیش.

1 Likes

گلم برو پیش ناخن کار کسی که کارش خوبه کناره گیری کنه برات درستو مرتب میشن

1 Likes

اره منم انجام دادم خیلی خوبه

1 Likes

از ین تقویت کننده های ناخن بزن شبیه لاکه مثلا ماولا یا هیدرودرم

1 Likes

شما باید بری پیش ناخن کار بگی برات مانیکور کنه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.