اضافه وزن کودک

سلام امروز پسرمو بردم بهداشت قد و وزنشو گرفت گفت اضافه وزن داره.۴ ماهشه شیرخشک نان میخوره.کسی بوده که بچش اضافه وزن داشته؟؟به نظرتون مشکلی نیست؟ اخه نمیشه که رژیمش بدم
البته خودم و داداشمم تپل بودیم.
وقتی به دنیا اومد ازمایش تیروئید انجام دادمم مشکلی نداشت

زیادبه حرف بهداشت اعتنانکن همش حرفای چرت تحویل همه میدن

1 Likes

ازش پرسیدم یعنی مشکلی پیش میاد بخاطر اضافه وزنش؟گفت نه ممکنه بزرگ که بشه هم چاق بمونه.

1 Likes

شیرخشک نان،چربی بالایی داره نگران نشو،خواهرشوهر من بچه ش مثل بچه شما اضافه وزن داشت تازه شیر خودشم بهش میداد،دکتر گفته بود مال چربی شیر هست،اونم ترسونده بودن که اگه رژیم نگیره و وعده غذاییش رو کمتر نکنید همینجوری میمونه،ولی از وقتی که به راه افتاد یواش یواش لاغر شد الان مثل نی قلیون میمونه از بس لاغره،پسر خودمم که شیرخشک خورد همینجوری بود خط وزنش همیشه بالاتر از حد نرمال بود ولی هرچی بزرگتر میشد و قد میکشید لاغرتر میشد

1 Likes

اتفاقا منم بهش گفتم موقع دندون درآوردن لاغر میشه وقتی راه افتاد به زور باید غذا بهش بدم وزنش پایین میاد.

اهمیت نده بهشون،بگو باشه و کار خودت رو بکن

تازه میگن از شش ماهگی شروع کنید به غذا دادن،من از 4.5ماهگی یواش یواش شروع کردم به غذا دادن

ازش پرسیدم فرنی رو شروع کنم بهش بدم؟گفت نههههه وزنش زیاده اگه فرنی بدی چاق تر میشه بهش نده

به منم زیاد گفتن ولی من اصلا گوش نمیدادم به حرفشون،فقط میگفتم باشه ممنون از راهنماییتون میومدم خونه حریره درست میکردم براش :wink:

الان مگه خودت و داداشت چاق موندین

نه والا نه خودم چاقم نه داداشم.
به مشاور تغذیشون گفتم وقتی حامله بودمم بهم گفتین خیلی اضافه وزن داری باید رژیم بگیری وگرنه بعد زایمان چاق میمونی اما ۳۵روز بعد زایمانم ۱۰کیلو کم کردم با اینکه ۲۰ کیلو هم اضافه کرده بودم.گفت نهههه ما نگفتیم رژیم بگیری گفتم چرا یادمه ک گفتین.
انقد بهش بر خورد میخواست بترکه که جوابشو داده بودم :joy::joy::joy:

1 Likes

پس اصلا اهمیت نده بهشون

پسرت چند کیلوه مگه قدش چنده ؟؟

پسره منم چهار ماهشه تازه واکسنشو زدم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.