اصلا میل جنسی ندارم

زنجبیل،قهوه،سباهدونه با عسل
معجون درست کن بخور به شوهرت کم بده خیلی تاثیرداره

2 Likes

همرو باهم قاطی کنم یا جدا

2 Likes

نه قهوه رو که جدا درست کن روزی نصف فنجون بخور
برای معجون هم ،گردو وبادوم و عسل و خرما،شیر،خامه و بستنی وانیلی و شکر رو بریز تو مخلوط کن بعد بخور روزی یه لیوان خیلی مقویه
شبها هم چای زنجبیل و نبات بخورین
سیاهدونه هم بکوب بعد باعسل بخور
اینا که گفتم گرمیه همش

1 Likes

آها مرسی حتما امتحان میکنم

2 Likes

منم گاهی اینجوریم…دلم میخوادا اما حسی ندارم ارضا نمیشم خیلی بده

2 Likes

آره خیلی بهتر شدم
طبع بدن که سرد باشه ادم نسبت به سکس دلسرد میشه

1 Likes

عزیز نه سردیجات نه گرمیجات نه دارو نه قرص هیییییچ کاری نمیتونن بکنن برات تا زمانیکه ذهنت نخواد،میدونم شوهرتو دوس داری و اصلا بحث عشق و علاقه نیست،هستن کسائی که بار اول بدون علاقه برا پول با طرف تو رابطه میرن ارضا میشن،میدونی علت چیه؟ اصلا دقت کردی اکثر ادمای مورد دار چقد بی پروا و راحتن؟ چون ذهنشون ازاد تره

1 Likes

بنظرم استرس،دغدغه خونه و بچه ها رو کمتر کن بیشتر به خودت فکر کن و ریلکس باش خودتو ولو کن،قطعا تاحد زیادی تاثیر داره،من تو نامزدی ک دخول نداشتیم خیلی ارضا میشدم ولی بعد عروسی انقد ک خودمو درگیر ناهار و شام و تمییزی خونه کردم تا ۳ماه اصلاا ارضا نمیشدم تااینکه به دکتر گفتم گفت تا ذهنتو درست نکنی مشکلت حل نمیشه انقد تمرین کردم و دغدغه مو کمتر کردم خیلی تاثیر داشت

3 Likes

و دراخر اینکه حتما از روشهای ک تحریک رو بیشتر میکنه استفاده کن،مثل روغن مالی بدنت توسط شوهرت،و هرچی ک خودت میدونی از همسرت بخواه،و سعی کن درطول روز بیشتر به سکس و عشوه های سکسی با همسرت فکر کنی نه فقط موقع ایی که همسرت میخاد،چون ارضا شدن ما خانما از فکرمون میاد اونم از چندروز قبل

2 Likes

خوب باید بری،زیر نظر دکتر تا درمون بشی،اینکه همسرتم هواتو داره و باهات صحبت میکنه خیلی،خوبه یعضی مردا اصلا براشون مهم نیست کارخودشون میکنن و تمام .حتما دنبال درمونت باش اگر قرار شد دارویی بخوری زیرنظر،دکتر باشه تا عوارضی تهدیدت نکنه

1 Likes

برو دکتر عزیزم شاید خدایی نکرده مشکل هورمونی داری

1 Likes

من اذیت میشم از اینکه هیچ لذتی نمیبرم

2 Likes

درسته همه صحبتات بعضی وقتا میگم باید برم پیش یه روانشناس

1 Likes

نمیدنم بخدا چه مرگمه

1 Likes

اره حق با شماس اگه داروی هم باشه باید تحت نظر دکتر باشه اره خدایی درکش بالاهست مثلا جدیدا میگه مشغله کاریم زیاده خودم هم نمیتونم یکم

2 Likes

باورت نمیشه ولی درحین رابطه خیلی تمرکز میکنم به هیچی فکر نمیکنم اصلا بدنم یاری نمیکنه

1 Likes

من هم مشکل شما رو دارم …واسه سکس خیلی تنبلی میکنم …در حین رابطه مشکلی ندارم لذت میبرم …ولی خیلی واسه شروع و اینکه خودم پیشنهاد بدم کاری نمیکنم …انگار سختیم میاد …خودم فکر میکنم به خاطر مشغله کاری و کار خونه و بچه داریه نمیدونم …

2 Likes

من خیلی وقت ها ارضا نمیشم به شوهرم میگم ارضا شدم یا خوبه از این صحبت ها

3 Likes

من این اواخر گفتم شاید یه کم تقویت کنم بهتره …قرص آهن و ویتامین های خارجی و دارچین و زنجبیل و از این حرفا …ولی تغییری نکرد

2 Likes

شما برعکس مایید من آمدم اما شوهرمو ب زور گواهی با دعوا میارم رو کار. حالم بده. کاش منم بیخیال بودم. البته بیشتر اینکه شوهرم درخواست نمیکنه اعصابمو خرد میکنه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.