اصلا فکرشو نمیکردم یه روزی نی نی بخوام و خدا بهم نده

من که دیگه دارم کم کم افسردگی میگیرم… اخه چرا نمیشه این ماه شد ماه 6 اقدامم… اصلا فکرشو نمیکردم ی روزی نی نی بخام و خدا بهم نده… خبر بارداری خیلیا رو اینجا دیدم و از ته ته ته قلبم براشون خوشحالم… نزدیک محرم ماه عذا داری هرجا دلتون شکست واسه منم دعا کنید که حاجتمو بگیرم… خیلی دپرس شدم دیگه زود ناامید شدم و همش گریه میکنم دلم خیلی خیلی شکسته… توروخدا برام دعا کنید… :pray::pray::pray::pray::v::heart:

7 Likes

حالت و درک میکنم چون منم دیروز پری شدم و این ماه اقدام کنم میشه ۶ماه.:cry::cry::cry:
منم نا امید خسته اما چاره ای جز ادامه دادن ندارم،بلاخره باید مادر بشم، ارزومه،خدا به همه ما منتظرا یه نی نی سالم بده.
تو این ماه قسمش میدم دامن همه ما رو سبز کنه :pray::pray::pray::pray:

5 Likes

الهیییی. عزیزم منم همه میگفتن بچه نمیارم . حتی عمه های همسرم میخواستن طلاقمو بگیرن ولی رامین پای من وایساد و من بعد شیش سال بچه دار شدم. عزیزم مطمئن باش خدا هواتو داره. خدا نکنه تو مثل من شی . من که خیلییی اذیت شدم. تازه زبونم لال زبونم لال اگه چیزی هم بود مطمئن باش علم اونقدر پیشرفت کرده. الان به چیزای خوب فکر کن. منم حتما حتما برات دعا میکنم :blush::blush::blush:

2 Likes

خوشگل خانما خدا بنده هاشو با تاخیر تو حاجتاشون محک میزنه
ان شاالله که شما صبورید و بهترین نتیجه رو میگیرید،،درک میکنم خیلی سخته اما بدونید خداوند خودش گفته من اگه بگم موجود باش بی درنگ انجام میشه به حکمت خدا احترام بزارید
۶ماه چیزی نیست ان شاالله بزودی خبر خوش بارداری هاتونو توی مامی گپ بشنویم :wink:
من یه ختم ده روزه زیارت عاشورا و دعای علقمه گذاشتم توی تلگرام لینکشو میزارم اگه دوست داشتید
نیت کنید وارد بشید
خدا خیلی لطف داشته ب گروه های ختم دعا و قرآنمون
خیلیا به فضل خدا حاجت گرفتن
ب حرمت امام حسین شما هم دلشاد بشید بزودی و یه بارداری بی دردسر و سالم با یه نوزاد مامانی سالم و صالح خدا بهتون عطا کنه ان شاالله

4 Likes

عزیزدلم چرا نا امیدی اخه گلم تا یکسال وقت داری نی نی بیاری اونایی که تو اقدام بودن تا یسال نی نی دار شدن ولی اگه هم نشه تحت نظر دکتر باش طول میکشه بدنت عادت کنه من یسال ازدواج کردم جلوگیری نداشتم تا ۶ماه از ته دلم دیگه جلوگیری نداشتم بازم دلم طاقت نیاورد ترسیدم رفتم دکتر سونوگرافی قرص تا اخرش مامان شدم امیدتو از دست نده از ته دلم برات تو این روزای اول محرم دعا میکنم گلم انشاالله هیچ زنی تو حسرت مادر شدن نمونه خیلی سخته من درکت میکنم بقران شبو روز من گریه‌بود خانواده شوهرم با اینکه یسال ازدواج کرده بودیم میگفتن عروسمون مشکل داره بچه نمیاره حتی چند وقت پیش دور باشه‌گفته بودن عروسمون سقط داشته نمیتونه‌حامله بشه بقران انقد شوهرمو پر میکردن کم‌مونده بود زندگیم‌بپاشه بهم.ولی خدا تو‌ناامیدی در امید به روم باز کرد نه من خدا انقد مهربونه که در امید به روی همه باز میکنه توکل به خدا کن قران بخوان نذر کن تو ماه محرم نیت کن خدا انشاالله حاجت میده به حق فاطمه زهرا

2 Likes

عزیزم هنوز برای ناامیدی خیلی زوده نگران نباشید. مطمئن باشید با نداشتن استرس به زودی باردار میشید. اصلا به فکر بچه دار شدن نباشید، منتظر نباشید خودش میاد انشالا.
به نظر من مادر باید کوه صبر باشه، کوه آرامش باشه، اصلا درست نیست مادر صبرش کم باشه و با یه ناراحتی زود ناامید و افسرده بشه. شما از الان باید تمرین کنید و روی خودتون کار کنید تا وقتی کوچولوی نازتون اومد آماده باشید. بتونید در مقابل مشکلات از اون مراقبت کنید. شما باید صبر و آرامش و پشتکار رو بهش یاد بدید پس باید اول خودتون بلد باشید. اگر این جوری باشید فرزندتون به کی تکیه کنه؟ از کی یاد بگیره؟
عزیزم ما براتون دعا می کنیم، شما هم مارو توی دعاهاتون فراموش نکنید :rose::blush::rose:

4 Likes

عزیزم چقدر دستپاچه ای… پس خدایی نکرده جای من و امسال من که دوساله چشم انتظاریم باشی چی… استرسو از خودت دور کن…خودتو همسرتو تقویت کن… به حرف کسی هم گوش نده… من با اینکه 28 سالمه و همسرم 34 سالشه هنوز به همه میگیم ما که بچه ایم و بچه نمی خایم… البته خانواده همسرم در جریان سقط و حامله نشدنم هستن و همیشه هوامو دارن و دل نگرانم برام… خدا خیرشون بده… ولی یمخام بگم که استرس خودش بدترین سمه…

2 Likes

منم این ماه میشه 7 ماه
با خودم فکر میکنم شاید خدا دوستم نداره که بهم بچه نمیده دیگه اصلا امیدی ندارم😢

1 Likes

عزیزم مگه چند سالته و چند وقته ازدواج و جلوگیری کردی؟؟؟؟؟

20 سالمه 3 سال جلوگیری طبیعی داشتم و 6ماهه دارم اقدام میکنم…

1 Likes

منم همینجوری شدم همش میگم چرا نمیده مگ من چیکار کردم کجای زندگیمو غلط رفتم اخه چرا خدا باید با بچه ندادن صبرمو بسنجه… دیگه نمیدونم چیکار کنم مثل هرماه توکل میکنم به خودش ایشالله که این ماه لیاقت داشته باشم مامان بشم

1 Likes

عزیزم… خیلی متاثر شدم ایشالله که ب امید خدا هیچ خانمی تو حسرت مادر شدن نمونه. انشالله شمام نتیجه بگیری و به حاجت دلت برسی عزیزم… برات دعا میکنم

1 Likes

از همه ی دوستای گلم که امید دادین ممنونم ازتون پیام هاتونو خوندم و کمی اروم شدم. ممنون بابت روحیه دادناتون ایشالله که روزهای خوبی در پیش باشه برای همگی… از شما خانم حکیمی عزیزم هم تشکر میکنم بابت نصیحتتون. خیلی لطف کردید :heart:️:heart:️:heart:️:heart:️

قربونت برم تو هنوز اول راهی…چون سنت کمه هنوز…انشالله که به زودی دامنت سبز میشه و به این روزات میخندی…

عزیزم توکلت به خدا باشه خدا هیچکسی رو نا امید نمیکنه چیزی رو بزور از خدا نخوایین خدا خودش به موقعش بهتون میده خدا الرحمن الراحمین❤

1 Likes

۲۰ سااال؟؟!!!
بابا بنده خدا تو که اول راهی
یه جوری گفتی فکر کردم ۴۰ سالته ۱۵ سال جلوگیری کردی
اینقدر عجول نباش :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

انشالله. ممنون عزیزمممم

1 Likes

خخخخ خب چیکار کنم عاشق بچم وقتی میبینم بچه های کوچیکو بغل ماماناشون یا دارن شیر میخورن دلم میخاد گریه کنم فقط. اینا همش از عشقه ب نی نی. هرچیم خدا دیر تر بده که عزیز تر میشه:stuck_out_tongue_winking_eye::roll_eyes::pensive:

1 Likes

عزیز دلم بسپار دست خدا
می فهمم چی می گی
اما هر وقت زمانش باشه میشه
شک نکن :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

سلام دوستای خوبم.منم خیلی بچه دوست دارم دلم لک میزنه برا به بغل کشیدنش.هنوز اقدام نکردم. امید وتوکلتون به خدا باشه.انشالله به حق این روزهای عزیز همتون حاجت روا میشین

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.