اصلا علائم پریودی ندارم

خانما من ده روز از پریودیم گذشته سه روزپیش بی بی زدم مارک مدیکور منفی شد اصلا علائم پریودی ندارم فقط گاها سینه هام تیر میکشه ایا واسه کسی پیش اومده بی بی بزنه منفی شه بعدش بفهمه باردار بوده

1 Likes

آره بوده آزمایش بهتره

1 Likes

منم فردا6مین روزتاخیرمه،بی بی لعنتی منفیه،تو برو آز بده فردا،فامیل ما تا سونو نفهمید بارداره

اره
من سه روز بعد از تاخیرم گذاشتم منفی بود
رفتم از دادم مثبت بود

روژان استفاده کن دقتش یکم از مدیکور بالاتره

واقعا منم یه جایی هم چین چیزی خوندم خانمه نوشته بود نه آزمایش بتاش مثبت بود نه بی بیچکش ولی با سونو فهمیده بود بارداره مگه امکان داره همچین چیزی آخه من ماه پیش یه سقط دوماهه داشتم ولی دکترم گفت نیازی نیست جلوگیری کنی منم جلوگیری نکردم به خاطر همین شک کردم باردار باشم

منم یک هفته بعد از تاخیر پریودی بی بی زدم منفی شدعزیزم توچند روز بعدش آزمایش دادی مثبت شد

باشه گلم ایندفعه روژان میخرم

بله خیلی هم ناخواسته باردارشده بود،فک کرد کیست داره ک پریود نشده،برات دعا میکنم بسلامتی باردار بشی عزیزم،ی دکتر دیگم برو چون معمولا باید فاصله باشه بعد سقط

همون روز سوم ک ب ب چ منفی شد
پاشودم رفتم ازمایش

مرسی گلم دکترم دکتر خیلی خوبیه منتنبلی داشتم بیستا دکتر عوضکردم هیچکدوم نتیجه نداد ولی این دکتر با یک بار دارو دادن باردارشدم ولی متاسفانه سقط شد

1 Likes

وای من فردا میرم آز😔

خب پس اقدام داشته باش خدا بزرگه گلم

چرا وای
توکل کن به خدا
من اصلا نمیخواستم ازمایش بدم
یهویی پاشودم رفتم

از اینکه منفی شه بشدت ترس دارم،تنهام میرم دیگه بدتر

دعا میکنم باردار باشی نگران نباش من هشت سال منتظر بودم تا بعد هشت سال باردار شدم ولی خیلی ناراحت شدم که نموند

1 Likes

آخی عزیزم،ممنونم،امیدوارم این دفعه بسلامتی باردار شی

پس به این فکر کن که منفی میشه
اگر منفی شد خدایی نکرده که خیلی شوک بد بهت وارد نشه اگر مثبت شد خیلی خیلی خوشحال بشی
البته من اینجوری میرفتم هرسری ازمایش میدادم

مرسی گلم توهم همین طور

1 Likes

اره فکر خوبیه،شانس من زیر دلم درد گرفته الان😓تخمدان راستمم همینطور

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.