اصلاح موی زائد

سلام

من با موم، دستگاه، پودر موبر، کرم موبر، ژیلت، بند :scream:، و سایر روش ها :joy: موهای اونجام زدم تا الان.

امروز ازین پد مسخره ها هست شبیه سنباده :joy: با اونا زدم خیلی خوب بود.

ولی،

تمام این روشایی که گفتم برای بالاش بوده. اون تیکه های حساس رو با چی میشه زد؟؟؟

واااای چطوری روت میشه :see_no_evil::see_no_evil: کی برات انجام میده ارایشگاه؟؟؟من هنوز بعد ده سال همسرم ندیده باید ی ملافه رومون بکشیم اونوقت شما… :hear_no_evil::hear_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::sleepy::sleepy::sleepy::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved: وای منکه روم نمیشه

خودم، تا حالا بیرون نرفتم

وااای چطور بند میندازی

اسما جون بعد ده سال همسرت چی ندیده :expressionless::expressionless:

1 Likes

خو روم نمیشه کامل بگم. ولی متنم که مشخص بود منظورم چیه

موم انداختن فکر کنم منظورشه

1 Likes

شکم نداشتم نوجوونی راحت بود یکی دو بار انداختم

2 Likes

همون تعجب کردم :blush::blush: اسماجون خیلی خجالتی هستیااا

1 Likes

من تا اوایل بارداری کل بدنمو میرفتم بیرون از همه بهتر موم عربیه.
ولی از بارداری به بعد با پودر و ژیلت و کرم سر میکنم یکم پسرم بزرگتر بشه باز میرم بیرون آدم تا یک ماه راحته.

2 Likes

اسما از شوهر نزدیکتر به آدم کیه آخه یه وقتایی میشه آدم خودش نمیتونه کاری رو انجام بده باید شوهرش انجام بده آدم به تمام نقاط بدنش دسترسی نداره خب.

2 Likes

منم ایران ماهی یه بار کامل موم مینداختم
اینجا هم خود خودکفا بودم موم مینداختم خودم به سختی البته
تا اینکه لیزر کردم راحت شدم
البته تیغ هم شاید در کل عمرم ده بار نزدم

1 Likes

یه چیزی بگم بخندین.
من هر وقت میرفتم اپیلاسیون یه طوری میشد با شوهرم بحثم میشد این تو حسرت میموند آخ منم لباس خواب میپوشیدم پشتمو میکردم.
کلا یکی از انتقامام رفتن به اپیلاسیون و قهر کردن بود. :laughing:

3 Likes

زجر کش می کردی؟!؟

1 Likes

لیزر هم سالی یبار باید تجدید کنی ولی به قول تو آدم راااااحت میشه.

2 Likes

خیلی شدید. من وقتی برای اولین بار پریود شدم اصلا نمیدونستم چیه روم نمیشد به مامانم بگم. ی دختر دایی داشتم یکسال بزرگتر بود و ماشالله روش باز. بعد چندماه که اتفاقی ازم پرسید عادت میشی و … منم نمیدونستم ازش پرسیدمو برام توضیح داد تا دوسال اون برام نواربهداشتی میخرید. وااای اون چندماهی که نمیدونستم باید چکارکنم :grin::grin::grin:

3 Likes

انتقام بود عزیزم انتقااااام. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

اره بابا :muscle::+1::+1::+1:

خدا پولشو برسونه منم برم.
خوش به حالت.

1 Likes

احیاناً تو هم تو بازداشتگاهی جایی کار می کردی ؟ :joy::joy::joy::joy::joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.