اصطلاحات انگلیسی

مرسی مهربون از تگت :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

دسته گلت درد نکنه
ایشالا زایمانت:star_struck::star_struck::star_struck:

1 Likes

مرسی گلم

1 Likes

منم همینطور عزیزم.اخ دوس داشتنی رو باید دوس داشت:heart_eyes::kiss::kissing_heart:

2 Likes

فداتشم دورت بگردم گلم

2 Likes

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:

2 Likes

:green_heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart:

2 Likes

مرسی لیلا جونم:pray::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

1 Likes

مرسی جون دل:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck:

1 Likes

ممنون لیلا جونم بابت تگت. میگم لیلا جان من انگلیسی خیلی علاقه دارم اما لغتارو زود فراموش میکنم چکار کنم یعنی تو سن ۴٠امیدی به یادگیری هست یا نه؟!

1 Likes

فدا مدا

خواهش میشع

حخخخخ مرسی ان شاءالله

1 Likes

فدات عشقم

1 Likes

چ دل و قلوه ایی

1 Likes

فدات عزیزم

1 Likes

عشقی ک

1 Likes

اره چرا که نه . اتفاقا یه کلاس داریم بزرگسالن … فقط باید تند تند تکرار کنی … منم اگه کلمات برام.مرور نشه فراموش میکنم .

1 Likes

@Farzaneh_83 @pumpkin @ZarZari
اگه دوس دارید هرشب تگتون میکنم

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.