اشکال نداره جگر خوردم؟

سلام دوستان خسته نباشین من دیشب جگر نذری کباب کردن با نون خوردم تازه شنیدم میگن جگر برای زن باردار خوب نیست هفته 29 و 1 روزم
ناراحت شدم گفتم مشکلی برای بچم پیش نیاد
البته الان چیزیم نیست حرکت جنین هم ماشالله عالیه ولی خواستم بپرسم یکبار خوردم ضرر نداره؟؟!

نه بابا گلم من دکترم میگف همه چی بخور زیاده روی نکن.من ماهی یبار جگر خوردم بچمم مثه دسته گله الان.نگران نباش

2 Likes

سلام یکی دوبار اشکالی نداره نگران نباش سعی کن ازین به بعد نخوری

2 Likes

عزیزم ممنونتم اروم شدم

عزیزم خیلی ممنون خواهر عزیز

فدات خیالت راحت باشه با یکی دوبار هیچی نمیشه

قربونت ان شاءالله به سلامتی بگذره

من 16هفته هستم تا الان 3بار خوردم اما کم

سلامت باشی عزیزم

انشالله به سلامتی

1 Like

از همتون ممنونم اروم شدم بخدا
ترسیده بودم بچه اولمم هست خدا خیرتون بده

یک بار مشکلی نیست
اما چون جگر یا همون کبد منبع دفع زائدات بدنه بهتره مصرف نشه
اما واسه هوس مشکلی پیش نمیاد

1 Like

عزیزم من کم خونی داشتم دکترم گفت هفته ای یبار مشکلی نداره ولی باید خیلی خوب بپزه و خام نباشه

سلام گلی نوش جونت اشکال نداره… جگر چون مقدار زیادی ویتامین A داره واسه همون خوردنش رو میگن خوب نیست و بیشتر توی دو ماه اول بارداری توصیه نمیشه

نگاه پسرتون ندیدم عکسشو گذاشتی؟:heart_eyes::heart_eyes:

سه ماه اول میگن خوب نیست،چون ویتامین آ داره آب هویج وجیگر جفتشون سه ماه اول بدهستن،بعد از اون یکی دوبار خوردن عیبی نداره،نگران نباش عزیزم.

من که خیلی دلم میخواست تو بارداری اما پا رودلم گذاشتم نخوردم قراره بعد زایمان تلافی کنم :crazy_face:

نترس عزیزم خواهر منم ما نمیدونستیم به زور هی دادیم خورد گفتم بخور بچه جون بگیره
خداروشکر سر و مورو گنده الان وقت شوهر دادنشه

عزیزم از همتون تشکر میکنم که ارومم کردین خدا انشالله له شما و نی نی ها تو شکمتون سلامتی بده

1 Like

سلام عزیزم اره گذاشته بودم تو مامانای تیرماهی

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.