اسپرم و تخمک

سلام دوستان شبتون خوش.سوال من اینکه باتوجه به این که اسپرم چند روز زنده میمونه اگر روز دقیق تخک گذاری وقت و فرصت برای رابطه جنسی نباشه اما روز قبلش و روز قبلترش رابطه وجود داشته باشه بازم امکان بارداری هست؟

1 Likes

اره عزیزم امکانش هست

2 Likes

تو کاری به تخمک گذاریت نداشته باش از وقتی پریودت تموم میشه یه شب در میون نزدیکی داشته باش تازه بعضی دکترا میگن ۲ شب در میونم حله

1 Likes

اره عزیزم نگران نباش

1 Likes

من خودم ۱۷پریودیم بود درواقع احتمال باروریم خیلی پایین بود ولی باردار شدم

1 Likes

الحمدالله.منم تصمیم گرفتم باردار بشم این ماه اولین تلاشمونو شروع کردیم سونوگرافی و ازمایشات قبل بارداریم همه نرمال بود.روزیم یه دونه اسیدفولیک. میخورم‌امیدوارم منم ماه بعد خبر بارداریم رو بدم

2 Likes

انشالله عزیز دلم :pray::heart:

1 Likes

ایشالا عزیز :blush:

1 Likes

اره عزیزم.اگه خدا بخواهد هیچی غیر ممکن نیست

1 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید شما هر زمان تونستید نزدیکی داشته باشید انشالا به زودی نتیجه می گیرید.
زمان تخمک گذاری رو خیلی دقیق نمیشه تشخیص داد حتی اگر قاعدگی منظم باشه. برای همین برای تخمک گذاری بازه زمانی مشخص می کنن و میگن به صورت یک روز در میون در این بازه رابطه داشته باشید.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.