اسهال و دل پیچه

ماه دوم بارداریم اسهال و دل پیچه شدید دارم چه کنم؟ لطفا راهنماییم کنید

اسهال خوب نيست ضعيف ميشي طالبي و الو اينا اصلا نخور
كته با ماست و سير بخور يا موز
منم يه سري شدم ماست و سير خوودم خوب شدم
اگه خيلي شديدا برو دكتر يا بهداشت
فعلا غذاهاي ابكي نخور تا دلتون سفت بشه

برو دکتر عمومی
امروز یکی زنگ زد دکتر زنان که پیشش بودم
اونم دلپیچه شدید بود
گفت برو دکتر عمومی
باز میتونی از دکترتم بپرسی

1 Likes

دیشب
سرم زدم بی فاده بود

عزیزم لطفا لینک زیر رو مشاهده کنید
https://farzand.net/expert-answer/1316828905-treatment-of-diarrhea-during-pregnancy

1 Likes

شما احتمالا سردی غالبت شده…ازین نعناع های تند که بهش نعناع فلفلی میگن دم کن بخور…هیچ ضرری هم برای بارداری نداره…نداشتی نعنای معمولی ازین برگ کلفتا دم کن… زنجبیل هم بخوری بهترت می کنه…

1 Likes

عزيزم مقدار زیاد زنجبیل باعث سقط جنین یا خونریزی پریودی می شود که می تواند برای مادر و جنین خطرناک باشد
نوشیدن چای نعنا در طول فاز حساس بارداری می تواند باعث شل شدن رحم شود. بنابراین خطر سقط جنین را افزایش می دهد. اگرچه مدارک علمی هیچ گونه ارتیاطی را نشان نمی دهد. اما زنان با سابقه سقط جنین در مصرف نعنا در دوران بارداری احتیاط کنند.

1 Likes

چه جالب تمام خانم های خانواده من در طول بارداری زنجبیل و نعناع رو استفاده می کردن…
مخصوصا در سه ماهه اول…:joy: در حدی که مامان خودم از بس ترش میکرد تا ماه آخر زنجبیل تو چایی میریخت میخورد… ماشالله همشون بچه هایی سالم و بارداری های خوبی داشتن…
شایدم حرف شما درست باشه… دوستمون احتیاط کنه بهتره…:blush:

من نعناع خشك ميريزم رو سالاد يا ماست

عزيزم مامان خودم از باداري هاشون تعريف ميكنه، چقدر راحت بوده، نه پرهيز غذايي داشتند و نه كم كاري ميكردند ولي الان با تمام ملاحظات آمار سقط به شدت بالا رفته مخصوصا تو اصفهان …

علتش چیه

متاسفانه بخاطر خشكي زاينده رود و بهم خوردن اكو سيستم و تاثير منفي روي اب و هوا و همچنين فعاليت هاي هسته اي .

چقد بد.متاسفانه مسولین اصلا به فکر نیستن :pensive::pensive:

1 Likes

اونوقت ما بايد تاوان بديم …

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.