اسهال نوزاد +عکس باردار نیاد

بابا بقیه استرس میدن، دختره من دوماهه اینحوره، رشدش هم خوبه بابا

ببین دختر من شش روز بود اینجوری بود خب البته تا شش بار هشت بار میرفت.تا دوبار اسهال نیس که…یه ویروس اومده که اینجوری میشن بچه ها…خودت میفهمی دیگه اگه اسهال باشه ببرش دکتر.دختر من دونیم سالشه دکتر بش کپسول داد و ا ار اس…شربت زینک گلوکونات اینارو دادم غذاشم که رعایت کردم درست شد

1 Likes

بعدم اینم بگم که نان جزو شیرای یبوست کنه نه شل کن…دخترمن از اول نان میدادم بش…

1 Likes

نظرت صحیح اگه از اول اینجوری باشه طوری نیس دخترمنم ازاول شل بود بعده شش ماه خوب شد و ۱ سااو نیم به بعدم یبوست شد هر دوره یجوربود…ولی این خانم میگن دوروزه اینجوری شده که من این بود نظرم…یعنی تغییر پیدا کرده در حالت مدفوع بچه

2 Likes

آها باش حالا اگر تکرار شد خوب نشد میبرم تو این ماه آنقدر بردم دکتر خسته ام دیگ

یکم بزرگتر شه بدنش قویتر میشه ودیگه نیازی به دکتر نمیشه انشالا بچه ها تو اوایل زندگیشون چون بدنا ضعیفه همش دکترن…عادیه خوب میشه ایشالا

1 Likes

ن کلا از اول شل بود ی ماه هروز پشت سر هم در روز ۵ بار دسشویی میکرد یکم درست شد بعد یهو اسهال کرد ۱ هفته بیشتر پشت سر هم آبکی ریخت قهوه ای مانند بعد خوب شد چند روز ی بار شد دو روز پیش ی بار اینجوری عین عکس مدفوع کرد دوباره امروز ی صبح ی شب اینجوری مدفوع کرد

مرسی گلم انشالله :heartbeat::kissing_heart::kissing_heart:

اها ببین دختر من تا سه ماهگیش ۸ ۹ بار میرف درس میشه اون هنوز بدنش شکل نگرفته واس اینه بعد ۴ ۵ ماهگی خوب میشه دیگه…الان یبوسته بچم…

1 Likes

خدا بهمون قوت و قدرت بده با برای بچه ها کم نیاریم

امین وهمچنین صبر بده که بزرگشون کنیم

1 Likes

من هنوز تجربه ندارم

کم کم دارم تجربه کسب میکنم

1 Likes

لابد طبع بچت گرم هست
برای ماهم همیشه روشنه
تو ناحیه ای دور از باد مستقیم کولر بخوابونش و همیشه لباسشو بزن زیر شلوارش
و موقع خواب هم حتما یچیزی رو شکمش بنداز

1 Likes

ای بابا نه
الکی نترسونش
:neutral_face:

2 Likes

چیزی نگفتم . اینو تو برادرزادهام ندیدم … داداش کوچیکمم خودم بزرگ کردم اینجوری نبودن خو … دکتر از همه ماها بهتر نیست ب نظرت

2 Likes

بچه شیرخشک نان یک میخوره
بخاطر آهنش این رنگیه
سنشم اینجوریه اول آبریزی های دندونه

2 Likes

گلم من بچه خودم همه ی این مراحل رو گذرونده
شیرخشک نان یک پیپی رو بعضی وقتا اینجوری میکنه
بچه ایی که شیر خشکای دیگه آهنشون کمتره برای همین این رنگی نمیشن
بعدشم شکم بچه شیرخواره چون به غذا نیفتاده تا ۵بار میتونه اینجوری پیپی کنه یا شش بار وقتی که شیرخشکیه
اما اگر ادامه دار و بیشتر بشه خطرناکه
توی این کرونا که همه جا پر شده بهتره الکی نره بیرون

2 Likes

باشه :+1::pray:

2 Likes

:frowning::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::frowning_face_with_open_mouth::frowning_face_with_open_mouth:

میدونم چی میگی عزیزم، دختر منم مدفوعش معمولی بود، بعد از دو ماهگی یهو به همین شکل شد و الان نزدیک به ۵ ماهشه که همین شکله،
چند تا دکتر هم بردمش و آزمایش مدفوع هم ازش گرفتم، ولی همه دکترا گفتن طبیعیه، چون شیرخشک میخوره طبیعیه
واسه همین میگم، وگرنه خودمم تا یک ماه کارم گریه بود، فکر میکردم بچه مشکل پیدا کرده

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.