اسم پسرمو گذاشتم رادمان ولی دوس ندارم

اتفاقا خیلیم رادمان قشنگ شیکه هر کی ایراد میگیره یا هنوز تو دوران قجر زندگی میکنه یا از حسودی میگه بچته هر جور خودت بخوای صداش میکنی به کسی چه ربطی داره

1 Likes

والا منم خوشم اومد از رادمان❤

2 Likes

حتما عزیزم :heart:️ من پارسال اینموقع مثل تو بودم همش حسرت میخوردم ، دخترخالم یه مراسم شیرخوارگان توی دهه محرم بردم که همه از اون مراسم جواب گرفته بودن ، معجزه بود ولی محرم تمام نشده بود من برای بار سوم باردار شدم ولی اینبار بچه کاملا سالم بود و واسم موند . امسال هم باید برم نذر کردم مطمین باش اونجا یادت میکنم .

4 Likes

الان فراوانیش نزدیک ۶۰۰۰ تاست

2 Likes

دختر خاهر شوهرم اسمش نیوشاست و ده سالشه…زمانیکه اسمشو گذاشتن یه عده گفتن نوشابه یکی گفته نوش نوش… خاهرشوهرم خیلی جدی گفته دیگه نشنوم اینجوری صداش کردینا…دیگه کسی جرئت حرف نداشته… تا الانم ندیدم کسی جور دیگه ای صداش بزنه…

3 Likes

هر اسمی قشنگی و معنی خاص خودش رو داره،مهم اینه ما کدوم رو بپسندیم و اجازه بدیم دیگران چه نظری بدن،،،

1 Likes

عزیزم خیلی راحت جواب بده بهشون
نه با بی احترامی و تندرویی
اگه چیزی ناراحتت می کنه باید بگی نه اینکه بریزی تو خودت
اینحوری مشکلهای بزرگتری پیش میاد واست

2 Likes

متاسفانه مرددم ما تو جک ساختن و مسخره کردن کم نمیارن

4 Likes

حالا واقعا نظرتون اینه یا واسه دلداری من میگین ؟! :slightly_frowning_face: بنظر شما اسمشو بپذیرم یا عوضش کنم ؟! میترسم بازم مسخره کنن و طاقتشو نداشته باشم :pensive:

دقیقا اسم یکی از بچه های اقوام ما باربُد بود،همش بهش میگفتن باری،مامان و باباش یکی دوبار سرسخت جلوشون وایسادن الان کسی جرات نمیکنه حرف بزنه،الان همه میگن باربد جان یا آقا باربد چون از بس خود پدر و مادر جلوی بقیه اینجوری صداش کردن و بهش احترام گذاشتن👌

4 Likes

چقد خوب که با جدیت برخورد کردن و نظر دیگران واسشون مهم نیست

2 Likes

اصولا من آدم رک و رو راستی هستم،نه شما رو میشناسم نه دیدمتون پس دلیلی نداره دلسوزی خاصی کنم گلم،از ته قلبم میگم واقعا قشنگه

1 Likes

بخدا گلنوش اگه دم دستم بودی یه بلایی سرت میاوردم… بخدا دیدم نوشتی اسم پسرمو دوست ندارم گفتم طفلی حتما یه اسم داغون مجبورش کردن بزاره… بابا بخدا رادمان خیلی شیکه…مطمئن باش عوض کنی یه چی دیگه هم بزاری باز اونو هم مسخره می کنن…

شما به نظر من به جای اسم بچه یه کم رو خودت کار کن
که یه کم قوی تر باشی و مصمم تر .
از کجا معلوم یه اسم دیگه نزاری باز مسخره نکنن

3 Likes

گلنوش جان بدون و مطمئن باش كه نعوذ بالله اگر خود خداوند هم بياد روي زمين و بين اين مردم زندگي كنه، اين مردم باز هم ازش ايراد ميگيرند، رادمان هم از لحاظ معنايي بسيار زيباست، هم از لحاظ آوايي.
عزيزم غصه نخور.
من چي بگم؟ من دو تا اسم دارم يكي تو شناسنامم و يكي هم اسمي كه سايرين صدام ميكنند. حالا داشتن دو تا اسم 1 طرف، وقتي عقد كردم مادر شوهرم گفت : من اسمت را دوست ندارم و اسم بايد مذهبي و خدا پيغمبري باشه ( آخه اون اسمي كه صدام ميكنند 1 اسم اصيل فارسيه) و واسه من سخته صدا زدنت، من خيلي ناراحت شدم انگار 1 نفر بعد از 24 سال ميخواست هويت منو لگد مال كنه. و شروع كرد منو فاطمه خطاب كردن و گفت ما فاطمه نداريم ، من فاطمه صدات ميزنم، هرچقدر صدام ميزد من جواب نميدادم تا اينكه اسم خودم را صدا ميزد جواب ميدادم. الانم ياد گرفت كه به انتخاب ديگران، به هويت ديگران احترام بگذاره.
پس ببين اين مردم 1 همچين ادمايي هستند. والا يكي ديگه زاييده، يكي ديگه خرجش كرده، يكي ديگه 24 سال زحمتش را كشيده، اونوقت 1 غريبه 1 شبه مياد هويتت را از بين ميبره. اما من وا ندادم، رو ندادم. شما هم از انتخابت دفاع كن. اگر خودت واسه سليقه ات، واسه انتخابت احترام قائل شدي، برنده اي، و الا بايد 1 عمر بشيني حرص بخوري، 1 روزي سر اسم بچه ات، فردا سر لباست، روز بعد سر رنگي كه به موهات ميزني، خلاصه سر هر انتخابي كوچيك و بزرگ بايد بشيني تو دهن اين و اون نگاه كني . غصه بخوري. عزيزم در خصوص همه انتخابات عزت نفس داشته باش.قبل از اينكه انتخاب كني تحقيق كن، مشورت كن ولي وقتي انتخاب كردي، لحظه اي ترديد نكن و فقط دفاع كن.

5 Likes

بخاطر مردم بخوای اسم بچتو عوض کنی
توقع اطرافیانتو بالا میبری
اصلا هم واست مهم نباشه
خیلی هم خوبه اسم کوچولوت

2 Likes

عافرین به رابعه جان… اسم بچه مشکلی نداره …شما دچار ضعف اعتماد به نفس شدی… خودتو تقویت کن تا خوب شی…چندماه دیگه به این حساسیتت می خندی…

2 Likes

من میگم همونطور که بقیه اسم رو مسخره میکنن،شما هم همونجور و مثل خودشون از انتخابتون دفاع کنید و اجازه ندین کسی حرفی بزنه،مگه شما اسم بچه کس دیگه ایی انتخاب میکنین یا مسخره میکنید که همچین اجازه ایی رو میدین

لودگی و طعنه کنایه عادی شده بین مردم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.